Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Mennyi körülbelül az esély rá?

Mennyi körülbelül az esély rá?

Figyelt kérdés

Jövőhéten megyünk Angliába egy sulis csoporttal, és családoknál fogunk megszállni. Egy kicsit parázok, mert azt hallottam, hogy Angliában sok és nagy pókok vannak, én pedig írtózom tőlük. Ha London környékén leszünk elszállásolva, ott kb. mennyi az esély, hogy összefutunk nagy példányokkal?

Egyáltalán ez mennyire gyakori?

Esetleg aki hasonlóan családoknál volt elszállásolva, milyen tapasztalatok vannak?


2017. márc. 10. 22:22
1 2
 11/11 Laylah ***** válasza:
Azt azért még hozzáteszem, hogy én vidéken élek, a semmi közepén egy kis négy lakásos sorházban (a környéken 2 kilométeres körzetben van még egy családi ház, meg egy hotel, ahol dolgozok), szóval itt sokkal gyakrabban előfordulnak sajnos. Nyilván városokban nincs annyi. :)
2017. márc. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!