Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Lehet ingyenesen Balatonon...

Lehet ingyenesen Balatonon szabad ég alatt aludni?

Figyelt kérdés
Pár barátnőmmel szeretnénk lemenni a Balatonra néhány napra nyáron. Mivel nyaralót nem tudnánk bérelni és van már tapasztalatunk a szabad ég alatt alvásban/ sátorozásban arra gondoltunk lecsökkentjük a költségeket.

2017. máj. 31. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Biztosan meg lehet oldani bar en nem ajanlanam ha csak lanyok vagytok a csapatban!Ha ennyire ingyen akartok aludni miert nem kanapészörföztök?
2017. máj. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én már aludtam Széplak felsőn a parton haverommal bicaj turán voltunk és nagyon meleg volt...


Megyek veletek ha gondolod


35 F

2017. máj. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy is sátorban akartok aludni, érdemes lenne bemenni egy kempingbe. Balatonon rengeteg kempingezési lehetőség van, jóval olcsóbb mint egy panzió vagy hotel vagy apartman, és azért mégis csak kulturáltabb és biztonságosabb, mint "utcán" aludni. Úgyhogy én mindenképpen a kempingezést tudnám ajánlani.
2017. jún. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm a válaszokat! :)
2017. jún. 3. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!