Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Szerintetek hol érne meg...

Szerintetek hol érne meg jobban szálodát kiadni?

Figyelt kérdés

Az ország második legnagyobb városában szeretnék kiadni Apartman tipusú szállodát. Hol érne meg jobban:

1. közel a központhoz kevésbé szebb helyen vagy távolabb a központtól de sokkal szebb lenne belsőleg és külsőleg is az Apartman,ésközponti árban?

2. Mi az első célja a városlátogatónak? hogy luxus és szép legyen az Apartman,ami drágább vagy kevésbé szebb(átlagos) és olcsóbb?



2017. jún. 9. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Milyen látnivalók vannak a városban?

Ha a központban van minden, akkor nyilván ott szeretnének megszállni.

Ha össze-vissza van a városban több helyen látnivaló, akkor nem ragaszkodnak a központhoz, úgyis mászkálni kell.

A távolabbi részen van valami látnivaló vagy csak a szállás lenne ott és mindenhova utazni kéne onnan?

2017. jún. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Kolozsvárról lenne szó. (Erdély) Mindenhol van látnivaló, de a központ eseményteli. Fesztiválok, éttermek, régi épületek.

Ha esetleg valaki ismeri,járt már itt az lehet pontosabb választ tud adni.

2017. jún. 9. 21:31
 3/7 anonim ***** válasza:

Én személy szerint nem szeretek közvetlen a szomszédba menni szállásra, mert nekem fontos, hogy éjszaka tudjak pihenni. Így a kicsit távolabb lévő szálloda, ami legyen tiszta, és kedves kiszolgálás.

Bár mondjuk mi az apartmanokat is hanyagoljuk, mert nekünk a szállás csak azért kell, hogy este letudjak zuhanyozni, és egy kényelmes ágyban aludni. Főzőcskézni nem szoktam ha nyaralok.

2017. jún. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
bocsánat. Rosszul írtam. Nem a szomszédba nem szeretünk menni hanem a városközpontba.
2017. jún. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
neked a központban érné meg, mert ott nagyobbak az árak.
2017. jún. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kizárólag a centrumban érdemes, ahol van élet, nyüzsgés, szórakozóhelyek stb.

A turisták ezt kedvelik.

2017. jún. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Még egyszer kiírtad, mert nem jó neked az a válasz, hogy a KÖZPONTBAN ??

Akkor add ki a külvárosban.

2017. jún. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!