Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Mennyi idővel korábban szokás...

Mennyi idővel korábban szokás szállást foglalni? Hotel vagy panzió esetén, Magyarországon belül.

Figyelt kérdés

Még nem intéztem soha nyaralást és a szabadaágolást gyorsan el kéne döntenem.

Elég ha másfél hónappal későbbre veszek ki pár nap szabit, de most még nem keresek szállást? (Azt se tudom hova mennék) csak mondjuk két hét múlva kezdek szállást nézelődi, ugye a most lefixált szabadnapra?

Lesz még akkor szállás?


Valami welnessezésre gondolnék.


2017. jún. 21. 19:49
 1/5 A kérdező kommentje:
* szabadságolást
2017. jún. 21. 19:58
 2/5 anonim válasza:
Ha már tudod hogy mikorra van szabid akkor érdemes most elkezdeni keresgetni a szállást. Mondjuk Magyarország nem olyan forgalmas mint pl. Horvátország de én már jártam úgy hogy egyik nap néztem szállást júniusra de másnap már nem volt meg.
2017. jún. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én márciusban két kétségbeesett napot töltöttem balatoni szállást keresve. Augusztusban megyünk.Ahol az elmúlt években megszálltunk mind teltházas volt szeptemberig.

Persze ha a pénz nem számít akkor mindegy mikor foglal az ember, de az "olcsó" mégis kultúrált szállásokat hamar lefoglalják.

2017. jún. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, mikor és hová mész. Én egy balatoni legénybúcsút próbáltam egy hónappal a szezon előtt leszervezni, teljesen esélytelen volt kempingben kívül szàllást szerezni. De mondjuk két főre azért csak talál valamilyen minőségű szállást az ember főszezonban is, ha csak 1-2 hétre előre dolgozik. Ugyanakkor a hosszú hétvégék szintén problémásak, ahogyan az olyan településeken is meg lehet szívni, ahol csak 1-2 szállásadó van (pl. Úrkúton jártam úgy, hogy lefoglalták előlem az egyetlen működő szálláshelyet, aztán mehettem az ajkai munkásszállóra aludni...)
2017. jún. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi márciusban foglaltunk. 4 hely amit kinéztünk már foglalt volt, szóval maradt a nem annyira jó, kicsit távolabbi szállás. Amúgy mindig január február között foglalunk, mostani kicsit későbbre csúszott. Ha külföldre megyünk akkor akár 1 évvel előtte is foglalunk, hogy a legjobb szállást kapjuk. Mert aztán már csak a selejt marad, ami senkinek sem kell, 30km-re a központtól.
2017. jún. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!