Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Melyek az olcsóbb, közelebbi...

Melyek az olcsóbb, közelebbi országok tengerparti nyaralásra?

Figyelt kérdés
Kislányom jövőre ballag oviból és őt szeretnénk meglepni egy nyaralással, még soha nem volt tengerparton. Tudnátok olyan helyeket mondani, ami az olcsóbb kategória (egyedül nevelem és anyagilag nem vagyok túlzottan elengedve) és viszonylag közelebb van Magyarországhoz, ahova busszal el tudnánk menni? Előre is köszönöm a válaszokat!
2017. júl. 13. 15:59
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ne büntesd se magad se a gyereket egy buszos úttal...ma mar nem luxus a repules!ha meg olcso hely kell kelet fele nezelodj......mondjuk törökorszag
2017. júl. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Busszal a legközelebbi tenger is egy napos szenvedés lenne neked és a 6 éves gyereknek is.

Sőt, ez a többi utasnak is az lenne.


Vidd le a Balatonra. Hidd el, hogy tök mindegy még neki.

Pancsi, pancsi.

2017. júl. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi hozzászólásokat! Az az igazság, hogy nemrég azt mondta, hogy félne repülőre ülni. Ezért gondoltam, hogy busszal esetleg valami közelebbi helyre talán kibírható elmenni. Mondjuk jövőre lenne aktuális, addig még meggondolhatja magát, csak szerettem volna időben elkezdeni keresgélni, esetleg lefoglalni, most úgyis mindenki nyaralási lázban ég, sok a tapasztalat. :)

Balatonon már voltunk, most szeretném valami szép, türkizkékes vízű, "pálmafás" tengerpartra elvinni. Úgyse fogunk tudni utána egy darabig menni. Görögország, Horvátország, ilyesmi helyre gondoltam, ami nem luxushely, de mégis szép. :)

2017. júl. 13. 18:08
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

Olaszország, Bibionéban vannak olcsóbb szállodák ellátással, busszal.

Mi is voltunk ilyen szállodában, nem nagy szám, de ehető a kaja, közel van a tenger, kb 100 méter.

Ha időben lefoglalod, kb 120 ezer lehet 2 főre úttal együtt

2017. júl. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 4-es válaszoló, utána is nézek! :)
2017. júl. 13. 19:41
 6/9 anonim ***** válasza:
79%

Illetve Lido di jesolót akartam írni.

Bibione is jó, de talán valamivel drágább.

Homokos a tengerpart mindkettőn.

2017. júl. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 pptomi ***** válasza:
Ha követelmény a türkizkék víz, akkor horvát vagy görögország. Bibione nem arról híres, hanem a hosszú és túlzsúfolt strandjáról.
2017. júl. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Horvátországba egy rémálom lejutni, egyébként okés, a tengerpart gyönöyrű, és kövesre menjetek, mert sokkal tisztább, mint a homokos.


Még az éjszakai vonat ok, de mi egy órás ráhagyással is majdnem lekéstük a csatlkaozást, mert a határon útlevél-ellenőrzés kétszer is (KELL, EU ide vagy oda, a személyi nem volt elég), és cirka hnegyed órát xtak el vele, aztn meg gyökkettővel ment a vonat.


Amúgy Ho. olcsó, csak vinni kell kunát, mert kártyét 10/9 helyen nem fogadnak el.

2017. júl. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Grand toursnak vannak viszonylag jó áron buszos útjai Görögország vagy Horvátország Porec.
2017. júl. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!