Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Budapesten olcsó, de normális...

Budapesten olcsó, de normális hostel, külön szobával?

Figyelt kérdés

Nem feltétlenül kel hostel, de valami olyan szálláslehetőség, ahol külföldi, pár napra Budapestre látogató ismerősöm megszállhat pár éjszakára. Megígértem,hogy segítek neki szállást találni.


Amit szeretne: egy külön szoba, szóval ne legyen együtt senki idegennel, tudom ez a hostelek többségét kizárja, de úgy tudom van ahol lehetséges a privát szoba is jó áron.


Ami még fontos neki: couchsurfinget és egyéb hasonló megoldásokat nem szeretne, csak klasszikus módon kivenni egy szobát egy szálláshelyen.


Ne valamelyik legkülsőbb kerület legyen, de nem kell a belváros közepében sem lennie.


Legyen normális, tiszta, rendezett. A szállás is, és a környék is, amennyire lehet, nem akar késő este félve hazamenni.


Konkrét árat nem mondott, kíváncsi a lehető legolcsobb szállásra a fenti paraméterekkel.


Valakinek van ötlete?


Köszi!


2017. júl. 17. 18:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát igen.

Gyakorlatilag leírtad, hogy mennyire igényes és milyen hotelszolgáltatást szeretne, de olyan áron ahol még neki fizetnek, hogy ott szállt meg?!

2017. júl. 18. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!