Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Siófokon hol lehet sátorozni?...

Siófokon hol lehet sátorozni? Lehetőleg minél közelebb a központhoz keresek, sátorozásra alkalmas kempinget.

Figyelt kérdés
2017. júl. 18. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Nalad is le van tiltva a google, ugye?


[link]

2017. júl. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a nagyon hasznos választ.. Arra gondoltam, ha valakinek személyes tapasztalata van, azt megírhatná,illetve ajánlhatna konkrétumot, vagy hogy hova érdemes menni. ezt én is ki tudom keresni, de ennyiből nem tudom meg, mennyire közel van a központhoz,illetve hogy milyen a hely stb...
2017. júl. 18. 14:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem ezt kerdezted. Azt kerdezted, hogy hol lehet satorozni. Satorozni a kempingekben lehet. A 'kozponthoz' valo kozelseget a terkepen pl. nagyszeruen be lehet loni.
2017. júl. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A google-ban nincs benne?
2017. júl. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor úgy kellett volna feltenni a kérdést, hogy személyes tapasztalatokat várok.
2017. júl. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 lencsefőzelék ***** válasza:
75%
Legközelebb csatolj a fejedről egy képet, miközben kiírod a kérdést, úgy könnyebben meg tudjuk majd állapítani, hogy éppen mire gondolsz a kérdés kiírása közben.
2017. júl. 21. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!