Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Kempingnél előre kell szólni...

Kempingnél előre kell szólni hogy megyünk?

Figyelt kérdés
Siófokra megyünk kempingezni, viszont mindegyikőnk most megy először. Szólni kell valakinek, hogy megyünk és legyen helyünk, vagy előre egyeztetés nélkül is lesz?

2017. aug. 3. 08:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha van parcellázatlan rész, akkor biztosan találtok helyet; ha az egész kemping parcellázott, akkor elképzelhető hogy megtelik. Én ilyet Magyarországon mondjuk még nem láttam, de főszezonban nem is voltam Siófokon, azt hozzáteszem.
2017. aug. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy telefont szerintem megér, ha felhívod a kempinget, ahova mennétek, hogy mennyire vannak tele, és foglalj-e előre.
2017. aug. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1.- főszezon van

2.- 40 fokos meleg van - aki nem akart, még az is a vízpartra menekül :-)

3. ha nem akarsz úgy járni, mint tavaly egy házaspár, akkor jobb, ha felhívod a kempinget és megkérdezed, hogy van-e szabad helyük? Hogy jártak? bringával voltak és már majdnem sírva mondták, hogy a 3.-ik kempingben sem találtak helyet.


Gondolom, egy telefont, egy helyfoglalást megér egy gondtalan nyaralás... :-)

2017. aug. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

Sajnos úgy jártunk, hogy a több hete lefoglalt szállásunkat reggelre visszamondták, így másik alternatívát kellett keresnünk. Mondanom sem kell, hogy egy szállást sem találtunk...

Felhívtam több kempinget is, az első kettőnél rögtön leráztak azzal, hogy tele vannak, a harmadikban szerencsére van hely, így oda megyünk. :)

2017. aug. 3. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!