Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Hogyan lehet normális szállást...

Hogyan lehet normális szállást keresni? A szallas.hu-ból már nagyon elegem van, de a google mindig azt dobja fel, ha keresek.

Figyelt kérdés

2017. aug. 16. 08:30
1 2
 1/14 D. Brasco ***** válasza:
0%

Booking.com

Trivago

2017. aug. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
23%

Mibaj a szallas.hu-val? Nekem csak pozitív tapasztalatom van vele.

Booking.com jóféle még, bár legtöbbször ott euróban számol. Viszont elég nagy a kínálata.

2017. aug. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
2! Állítsd àt az árakat forintra a booking.com-on.
2017. aug. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
42%

Tudod sokáig nem értettem, miért vásárolnak emberek a bravofly.hu-ról, vagy például a szallas.hu-ról, amiket az utazási oldalak legaljának érzek. De te most megmagyaráztad, hogy azlért, mert nem ismerik az egér görgőt.

Megoldás lehet, hogy megpróbálod használni ezt a csodás találmányt, vagy megismerkedsz a már emlitett bokking.com-mal, az airbnb-vel.

De még jobb, ha metakeresőt használsz, pl hotelscombined, trivago oldalait.

2017. aug. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

ezek egy kaptafára mennek, talán egy cég is, a kérdésem lényege nem az lett volna, hogy milyen másik ilyent tudtok ajánlani, hanem hogy hogyan lehet közvetítő nélkül szállásra keresni és találni


a legfőbb bajom a sok reklám és a szallas.hu neve miatt, hogy ezeket mindig előre rakja, és nehéz mást találni

2017. aug. 16. 16:01
 6/14 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de a kérdésed ben szó nincs arról, amit az utolsó hozzászólásodban írtál.

Most valami olyasmit kérdezel ha jól értem, hogy miképp lehet elkerülni a közvetítő oldalakat, és ezzel olcsóbbá tenni az adott szállást. Nos, fordulhatsz pl közvetlenül a hotelhez, valószínűleg picit jobb árat fogsz kapni.

De tudnod kell, a szállásofglalás ugyanolyan termék, mint a fültisztító pálcika. Költsége van annak, amíg a sorról a fogyasztóhoz ér. Hiába gondolod, hogy megoldod okosban, ettől még minden nem szokványos foglalásnak díja van. Neked is, a hotelnek is.

2017. aug. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Keresésre még használhatod ezeket az oldalakat akkor is, ha nem ott foglalsz. Ha találsz valamit, ami tetszik, akkor felveszed a kapcsolatot a szállással közvetlenül.
2017. aug. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
tripadvisor
2017. aug. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

"Most valami olyasmit kérdezel ha jól értem, hogy miképp lehet elkerülni a közvetítő oldalakat, és ezzel olcsóbbá tenni az adott szállást. Nos, fordulhatsz pl közvetlenül a hotelhez, valószínűleg picit jobb árat fogsz kapni."


Nem feltétlenül. Egyszerűen a szallas.hu-n és a többin kívül más is létezhet és létezik is, és nem csak szállodákra gondolok, azok mondjuk rajtuk vannak, nem tudom miért említed. Nem olcsóbbat akarok, hanem mást, és egyebet. És nagyon sok esetben van olyan község, hogy ezeken a közvetítő oldalakon csak pár szállás van miközben tudom, hogy ott sokkal több van, de nem lehet őket megtalálni. Néha a község honlapja segít, de nem mindig, sokszor nem. Még egy olyan módszer van, hogy a Google utcakép keresőjében virtuálisan végigautózol egy községet és nézed a hirdetési táblákat, de ez kicsit lassú, és nem lehet jól keresni, és nagyon tudnod kell, hogy hova akarsz menni. Szóval egyéb módszerek?

2017. aug. 19. 19:57
 10/14 A kérdező kommentje:

"De tudnod kell, a szállásofglalás ugyanolyan termék, mint a fültisztító pálcika."


Egyébként meg nem olyan. fültisztító pálcikát nem veszel a termelőtől, gyártótól. Szállás meg simán, arról nem is beszélve, hogy a közvetítők csak mostanában szaporodtak meg.

2017. aug. 19. 19:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!