Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik reszen/varosban erdemes...

Melyik reszen/varosban erdemes szallast foglalni Szardinian, normalis aron?

Figyelt kérdés
Iden juniusban par napra elutazunk Szardinia szigetere es kivancsi lennek, hogy hol lenne erdemes a szallasunkat lefoglalni. A sziget eszak-nyugati reszen szeretnenk, onnan szeretnenk majd athajozni Korzikara is. Neztem Isola Rossa-t es Castelsardo-t, de szivesen vennek mas otletet is. Koszonom!

2017. jan. 5. 20:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Szardínia nem egy nagy sziget, főleg ha az északi részre koncentrálsz. Akár helyi busszal, akár bérautóval gyorsan elérhetsz bármit.

Nézz szét airbnb-n, szálláskereső oldalakon, sőt kempingeknél is. (Szardínián kempingekben nagyon jó faházakat kaphatsz közvetlenül tengerparton, olcsón).

Innentől azt válaszd, ami neked tetszik és a pénztrárcádnak is megfelel.

Titkos tippem: Alghero a legklasszabb város a szigeten valódi olaszos tekergős kiülős óvárossal, fehér homokos tengerparttal. Mellette a La MAriposa kemping nagyon klassz hely.

2017. jan. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt. Idokozben talaltam egy helyes B&B-t Castelsardo-ban, igy le is foglaltam.
2017. jan. 6. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!