Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Miért van az, hogy szállást...

Miért van az, hogy szállást foglalok pl a booking.com on és nem is olcsóbb?

Figyelt kérdés

Múltkor keresgettem debrecenben szállást meg néztem a szállás.hu t is ott ahova menni akartam minden szoba foglaltnak volt írva,előzőleg egy éjszaka 10500Ft volt.Na most 3 éjszakát voltunk ketten az a szállás.hu szerint 31500Ft a tulaj szerint meg 31300Ft

De én meg a booking.com on úgy foglaltam le a szállást,hogy ha most foglalom akkor most csak 27800Ft na mondom milyen jó még spórolok is.Erre oda mentem a tulaj mondta 31300Ft lesz.Most akkor ,hogy van ez?


2017. szept. 23. 11:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha a booking.com-on foglaltad, akkor annyinak kell lennie. Pluszba az IFA-t fizetheted meg a helyben fogyasztást, de a szoba árának annyinak kell lennie.
2017. szept. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Már a fogyasztást,hogy érted áram és egyéb dolgok?De most akkor ennyi erővel nem lehet,hogy a szállás.hun a 10500Ft ben már ezek benne voltak?Mondjuk amúgy előre kellett fizetni a helyszínen
2017. szept. 23. 11:27
 3/23 anonim ***** válasza:
Nem az áramfogyasztásra gondol, hanem ha mondjuk iszol a minibárból valamit. Ha ilyen nem volt, akkor csak az idegenforgalmi adó jöhet szóba, ami párszáz forint per fő per éj. Ha magáért a szállásért fizettetett többet, akkor jelezd a booking.com-nak, ők majd lebokszolják vele.
2017. szept. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Hát itt nem volt mini bár meg ilyesmi,de akár hogy is számolom párszáz forint itt min 3500Ft a különbözet a booking.com os árhoz képest.
2017. szept. 23. 12:08
 5/23 anonim ***** válasza:
91%
Amikor becsekkoltàl a hotelbe, vitted a booking.com-os visszaigazolàst? Azt kellett volna fizetned, nem màst! Átvertek! De nem a booking, hanem a hotel.
2017. szept. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Na basszus,akkor erre legközelebb figyelni fogok.De nekik is küld üzenetet a booking.com nem?
2017. szept. 23. 13:20
 7/23 anonim ***** válasza:

Ha a booking-on keresztül foglaltál, akkor annyit kell fizetni, amennyiért ott lefoglaltad.

Egyébként, ami rájöhet az árra, az az idegenforgalmi adó, étkezés, minibár, bár, stb. Illetve arra kell még odafigyelni, hogy booking-on vannak szobaárak úgyis, hogy reggelivel, és úgyis, hogy a reggelit külön kell fizetni a helyszínen. Talán ez volt a különbözet.

Mindig nézd meg jól, hogy az adott ár pontosan mit tartalmaz és mit nem.

2017. szept. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az idegenforgalmi adó. 3 éjszaka 2 főre, az 6x X Ft. Bár kicsit magasnak tűnik. Nekem eddig 480 Ft/fő/éj volt a legmagasabb, amit láttam.
2017. szept. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

ma 16:28


Itt se minibár se reggeli nem volt az árban.

2017. szept. 23. 16:46
 10/23 A kérdező kommentje:

ma 16:31


Tehát azt mondod,hogy az idegenforgalmi adó dobhatta meg?Már csak azért kérdem mert ugye szállás.hu n 10500Ft volt 1 éjszaka 2 fő és mi ugye 3 éjszakát voltunk,a booking.com on meg ugye össz 3 éjszaka 2 fő 27800Ft de ha rá megy az adó akkor a bookoing.com os ár is 10500Ft vagy a szállás.hu s 10500Ft re is rá ment volna az a plusz xy ezer forint ami a booking.com os árra?

2017. szept. 23. 16:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!