Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Mi a teendő, ha online rendel...

Molnárné Cseh Judit kérdése:

Mi a teendő, ha online rendel valaki szállást, befizeti a kért összeget bankkártyájáról, elrepül, odaér és kiderül nincs szállás, átverés az egész?

Figyelt kérdés

Barcelonában történt, két 70 feletti nővel.

Minden dokumentum megvan, tudna valaki segíteni?


2017. okt. 10. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Ennek elkerülése végett kell megbízható oldalon foglalni, nem pedig valami noname oldalon.
2017. okt. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hol foglalták?
2017. okt. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%

Én rendőrségre mennék, ott elmondják mit lehet tenni.

En is kiváncsi lennék milyen oldalon foglaltak? Mi 3x foglaltunk már Barcelonában, de ismert szálláskereső oldalon. Nem volt probléma.

2017. okt. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A Bookingen szoktam foglalni és mindig minden a legnagyobb rendben volt.

Jó lenne tudni a részleteket??

2017. okt. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
32%

Ha egy hunagyonolcsoszallasoklastminutemegminden.info tipusú oldalon lett regisztrálva, és semminek nem lett utánanézve, akkor a pénzre lehet egy pohár vizet inni.


Lehet rendőrségre szaladni, de sok értelme nincs.

Melyik ország szervéhez fordulnál?

Ha az oldal üzemeltetője Magyar cég, akkor van esély.

Ha egy Bangladeshi fantomcég, akkor bottal ütheted a nyomukat.


Spanyol hatóságokhoz is fölösleges fordulni, mert mi az, hogy nincs szállás?

Nem létezik a szálloda, panzió, vagy akármilyen szálláshely?

Kit a felelős? Az oldal üzemeltetője, vagy a hirdető? Ha egyáltalán valós a hirdető.

Kinek utalták a pénzt?


Szerintem a kérdés kitaláció.


Aki meg nem ért a foglaláshoz, annak inkább ajánlanék utazási irodát. De azokból is a jobbakat.

2017. okt. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy 70 feletti interneten foglal és neten utal átpénzt, az simán lehet,hogy valamit félreértett vagy félrefoglalt. Még nekem, gyakorloft számítógép kezelőnek,aki sokszor vásárol neten is akadnak olyan honlapok,amin egyszerűen lehetetlen kiigazodni. Biztos vagy benne,hogy nem nézett valamit el az öreglány?
2017. okt. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!