Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Foglaltam le szállást külföldö...

Foglaltam le szállást külföldön, azonban a szállás árát zárolták a kártyámon. És hogy a zárolt pénzt levonják majd amikor kijelentkezem vagy arra a pénzre nem számíthatok fizetéskor? Remélem érthető volt a kérdés.

Figyelt kérdés

2017. szept. 24. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
A zárolt pénzt fogják levonni, amikor kijelentkezel. Helyben már csak a plusz dolgokat kell fizetni. Ezt azért csinálják, hogy ne foglalj felelőtlenül.
2017. szept. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rendben,mert nem kis összegű foglalás és nem szeretnék pórul járni,Hogy esetleg nincs annyi pénz nálam azon kívül.
2017. szept. 24. 17:15
 3/7 anonim ***** válasza:

Sajnos ez nem ilyen egyértelmű. A normál eljárásrend valóban az, hogy a zárolást véglegesítik a terheléssel, de van amikor erről megfeledkeznek. Én már jártam úgy, hogy dupla fedezet kellett.

Ennek úgy lehet elébe menni ha fizetés előtt kifejezetten kéred, hogy zárolást vegyék figyelembe.

2017. szept. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt a pénzt zárolták, és le is vonják, ha ott leszel. Viszont kiszámított pénzzel menni igen nagy felelőtlenség egyéb okokból is, mert bármi történhet.
2017. szept. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Lesz nálam pénz nyílván ,csak nem egy olcsó szállásról beszélünk és elég gáz lenne,ha kiderülne ott,hogy nem számíthatok a zárolt pénzre.

Köszönöm a válaszokat!

2017. szept. 27. 10:47
 6/7 10 deka farhát ***** válasza:
A legegyszerűbb, ha felveszed a kapcsolatot a szállással még indulás előtt. Legalább tudni fogod, hogy mire számíts.
2017. szept. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen,már megtörtént !

Mivel nem lehet lemondani úgy vagyok vele,hogy kifizetem előre. Ha már ígyis úgyis megy a pénz,akkor mindegy,hogy most úgy hogy kifizetem vagy majd akkor.

2017. szept. 27. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!