Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Utazási irodában ma, Magyarors...

Utazási irodában ma, Magyarországon tudnak segíteni olyan szálláshelyek keresésében, amelyek meleg vendégeket is szívesen látnak?

Figyelt kérdés
A meleg-barát hely alatt nem azt értem, hogy egyéb szolgáltatás, nightshow, meg egyéb romlott dolgok legyenek. Csak szeretnék egy nyugodt 4-5,éjszakát eltölteni a párommal valahol Európában. Van pozitív tapasztalata valakinek ezzel kapcsolatban? Szívesen látnék konkrét hotel neveket is. A szállás színvonala, azért elfogadható legyen (tusoló, wc, tisztaság stb) de nem kell luxus. Köszönöm :)

#meleg #szállás #melegturizmus
2017. nov. 16. 18:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, miért kell ehhez kihangsúlyozni, hogy melegeket vendégül látó szálláshely?

Foglaltok helyet, elmentek, kész.

Egyébként Spanyolországban pl. Sitges-ben biztos nem lógtok ki a sorból.

2017. nov. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
A kutya nem fogja nézni, hogy melegek vagytok-e vagy sem. Foglaltok szobát két főre és kész.
2017. nov. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%

Kit érdekel? Ilyen alapon egyszeű barátok, testvérek, más rokonok se vehetnének ki "nyugodtan" helyeket?


Ugyan már!

2017. nov. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%

Igen, rengeteg pozitív tapasztalatom van

a szálláshelyekkel kapcsolatban. Rengeteget utazom, és még soha sehol nem úgy mentem a szálloda vagy panzió recepciójához, hogy "Jó estét, ide foglaltam szobát, de én meleg vagyok!" És ami igazán pozitív: ők se kérdezték, hogy szexuálisan melyik nemhez vonzódom.

Tudom, hosszan szóltam hozzá, de röviden összefoglalva: nem értem a kérdést. Mi az összefüggés egy adott áron nyújtott szállodai szolgáltatás és a te magánéleted milyensége között???

2017. nov. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Sehol nem fogják kérdezni, hogy az azonos nemű társaddal éppen mit terveztek éjszakára, szóval a kérdés teljesen irreleváns. A szállodák, 99%-a megfelel erre a célra, szóval nagyon nem fogtok mellélőni.
2017. nov. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez maximum olyan országoknál szokott probléma lenni, ahol a törvény tiltja a meleg kapcsolatokat, de ha Európában maradtok, nem lesz ilyen gondotok szerintem, hogy külön meleg-barát helyeket kellene keresnetek. Persze, mondjuk ha egy icipici panzióba mentek valami szláv országban, lehet a fogadó néni picit furán fog nézni, de üzletet hoztok nekik, szóval negatívan nem fognak bánni veletek.
2017. nov. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
És hasznosak is vagytok, hiszen a melegeknek nem kell fűteni :)
2017. nov. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ehhez nem kell utazási iroda, bár nyilván függ attól is, hogy mik a terveid: Berlinben vagy Barcelonaban szinte bármelyik szállodában megszállhatsz akár teljes fetish geart viselve is (ilyenre saját szememmel is láttam példát). Viszont ha nem ilyesmire vágysz, csak annyira, hogy a barátoddal egy franciágyban alhass, akkor gyakorlatilag bárhol. Nem hiszem, hogy Európa bármelyik országában lenne olyan hotel, ahol megtagadnák azt, hogy két férfi kivegyen egy duplaágyas szobát.
2017. nov. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
58%

Sajnos azt látom, hogy az eddig hozzászolók nem nagyon értettek a kerdes lényeget.

Persze, senki sem fogja megkérdezni hogy melegek vagytok e, mit csináltok majd a szobában vagy ilyenek. De nem is erre vonatkozott a kérdés.


Ebben az esetben azért fontos, hogy egy szálloda melegbarat legyen, hogy minden szituációban komfortosan érezzék magukat.


Tehát pl: ne kerekedjen nagyra a többi vendég szeme ha két egymás kezét fogó férfit lát a folyosón, vagy olelkezest a medencében, romantikus pillantásokat a vacsoránal. Ezek nagyon kellemetlenek tudnak lenni, amitől egy meleg pár feszelyezve érzi magát. Hiszen senki sem akarja hogy egész nap bamuljak, stb. És ha már évek óta sorozatosan ez történik, akkor tejesen jogos a kérdés, hogy szeretnének olyan helyen pihenni, ahol megfelelő környezet veszi őket körbe.


Egyébként én is épp most nézek szállást a párommal, igaz mi lányok vagyunk. De attól meg a helyzet változatlan. Remelem nemsokára bevezet a booking olyan szurot ahol lehet szűrni ilyen helyekre, de egyszer már találkoztam egy ilyen szallasos oldallal, csak sajnos nem tudom már, hogy melyik volt.


Érdemes magyar meleg influencereket is követni, őket csomó szót hívják ilyen helyekre, nemrég a Sipka volt a palijaval valami fullos szallason, talán Eger környéken..

2020. jan. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!