Kezdőoldal » Utazás » Szállások » 18 ev alatt megszallhatok...

18 ev alatt megszallhatok hotelban? Tobbi lent!

Figyelt kérdés
16 eves vagyok, baratom mar betoltotte a 18-at. Karacsonyra szeretnek neki venni egy 3 nap 2 ejszakas udulest, de nem

2017. dec. 1. 11:24
 1/3 A kérdező kommentje:
De nem tudom hogy mukodik ez. Kerhetem az en nevemre? Vagy anyukamera? Szulok beleegyeznek, csak ok sem nagyon tudjak hogy mukodik ez. Aki tud valamit segitsen legyszives!! Fontos lenne :)
2017. dec. 1. 11:26
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mehet a dolog. Lehet van olyan hely, ahol belekötnek, akkor foglalja anyud, de meg lehet beszėlni, hogy ti ketten veszitek igėnybe stb stb.
2017. dec. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Anyukád ne foglalja a saját nevére, mert akkor nem ti lesztek a hotel vendégei, nem csekkolhattok be, hiszen nektek nincs foglalásotok.


Ha anyukád foglal a te nevedre akkor az meg olyan mintha te foglalnál.

Foglalásnál amúgy sem szoktak kérni születési dátumot. A bejelentkezéskor látják az útlevélben, már ha nézik.



De akkor foglalj a barátod nevére, hogy legalább az a része tiszta legyen, hogy nem egy harmadik személy helyett akartok ti megszállni a hotelben.


Viszont a bejelentkezésnél a hotelnek lehet kifogása, hogy 18 év alatti személy szülő nélkül száll meg. Nem biztos, hogy lesz.

Kérdezz rá előtte telefonon!

2017. dec. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!