Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Budapesten általában minden...

Budapesten általában minden szállodában - hotelban lehet fizetni készpénzzel?

Figyelt kérdés
Mert sok helyen csak a bankkártyák képeit látom. Vagy a KP magától érthetődő, hogy lehet?
2016. febr. 23. 23:08
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
A kp. magától értetődő. A bankkártyáról nem árt tudni, hogy elfogadják-e, s ha igen, akkor melyiket.
2016. febr. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
A legtöbb szállodába nem tudsz bejelentekezni hitelkártya nélkül még akkor is ha készpénzben vagy előre kifizetted a szobát mert ha szétvered a szobát akkor nekik egyszerűbb ha van mire terhelni azonnal
2016. febr. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez a hitelkártya-kérés nem a szoba szétverése miatt van, hanem mert sokan távoznának fizetés nélkül, mondván úgysem járok arra többé. Fizetni kijelentkezéskor kell, de hát elmehetsz úgy is, hogy nem közlöd a recepcióssal, csak összeszeded a cuccod, és usgyi, miután egy-két hétig ott aludtál, ettél-ittál stb.
2016. febr. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De most lényegében kell a hitelkártya? Mert nekem még nincs, 18 vagyok és csak egy napra szállnék meg egy hotelben. Amelyik hoteleket nézem a booking.com - on, soknál van az hogy "előleg sem kell, fizessen az ottartózkodása napján". És nem is kéri sehol, hogy adjak meg bankkártyát.
2016. febr. 24. 00:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Az mindegy, hogy a booking kéri-e, amikor bejelentkezel, úgyis elkérik a kártyát. Bár jártam már úgy, hogy 100 euró kaucióval is beérték, amit visszaadtak kijelentkezéskor.
2016. febr. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Valóban kéri a booking a hitelkártyát, mikor tovább mentem a következő lépésre a foglalásnál. Mindegy, akkor majd keresek egy apartmant inkább. Ott direkt írják, hogy nem fogadnak el kártyát, csak készpénzt.
2016. febr. 24. 01:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!