Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Londoba szeretnék utazni, mit...

Londoba szeretnék utazni, mit érdemes tudni? Szállást hol érdemes foglalni?

Figyelt kérdés
Fiatalok vágyunk, vásárolni, vidámparkozni szeretnénk. Kb egy hétre mennénk. De fogalmam sincs, hogy hol nézzek szállást, honnan könnyű közlekedni. Illetve, hogy kb milyen arak vannak. Légyszíves ebben segítsetek, nem vagyok egy nagy utazó, ez lenne az első saját szervezésű utam. Most múzeumok stb nem lennének teriteken, hanem a fiatalos, "butus" szórakozás. Nem tudom, ott étel stb milyen áron van, mondjuk ruhát érdemes e venni. Ilyesmik érdekelnének. Köszönöm. (Bőcs, ha van helyesírási hiba, új a telóm folyton felrenyomok+ az aztokorrekt..)
2018. jan. 15. 16:04
 1/7 anonim válasza:
83%

Hotel: Trivago

Utazás: Wizzair

minden másra ott a mastercard

2018. jan. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én Ealingben laktam, elég kulturált és metróval 20-30 perc a belváros, ha jól emlékszem.
2018. jan. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Oké, hogy nem vagy nagy utazó, de a googlet tudod használni ugye??

Mert a google segítségével tudsz

- repülőjegyet venni (wizzair, easyjet, ryanair, british Airways)

- szállást( trivago, booking.com )

- árakról ( vidámpark árak, étel árak stb)


Egy biztos. Ha vidámpark, étterem, szórakozás a cél, akkor bőben legyen pénz nálatok, mert London nagyon drága város. Ahogy a szállás sem olcsó. Jó utazást.

De adok pár infót.

Mi egy étteremben 1 főre egy vacsora, 1 üdítővel átlagosan 12-25 font között mozog.

2018. jan. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Olvass vissza, sok beírás van Londonról. Drága város, bár most, hogy lejjebb ment a Font, kicsit elviselhetőbb. Minél közelebb a belvároshoz lakjatok, London nagy és pikk-pakk elmegy napi 3-4 óra arra, hogy közlekedj a szállásra és vissza.

Vásárolni érdemes, sok olyan jó márka van, ami itthon nincs. A klasszikus bevásárlásra az Oxford street. Természetesen kicsit drágább, mint itthon, de jó minőség. Kivéve Primark, ami nagyon olcsó és elég gagyi is. Tömeg van benne, jobb elkerülni (persze a magyarok többsége is oda rohan). Az a tapasztalatom, hogy délelőtt érdemes vásárolni, délután lehet programot szervezni. Délután már elviselhetetlen a tömeg az üzletekben.

2018. jan. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Vigyázz, az angol hotelek álltalában borzalmasak... vagy nagyon szerencsésnek kell leni, vagy pedig sokat kell fizetni... ha 5 csillagos a hotel, akkor sem lehet megbízni benne. Én legalábbis ezt figyeltem meg. (Angliában élek).
2018. jan. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Haaaaaat most nagyon elment a kedvem Londontól. De nagyon köszönöm a válaszokat!
2018. jan. 16. 09:23
 7/7 anonim ***** válasza:
London az egyik kedvencem, de tény, hogy kell némi tapasztalat, hogy jól érezd magad. Meg sok pénz. Szóval ne add fel!
2018. jan. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!