Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Mennyibe kerülne körülbelül?

Sm's girl kérdése:

Mennyibe kerülne körülbelül?

Figyelt kérdés

Horvát vagy szlovén tengerpartra szeretnénk utazni 3 felnőttnek 3 éjszakára, autóval mennénk, de az fontos lenne, hogy a célhelyen már a tengerpartra például ne kelljen autózni/tömegközlekedni. A szállást illetően egy sima egyszerűbb apartman is tökéletes lenne, a lényeg hogy 2 szoba legyen mindenképpen. Nem szeretnénk a legmenőbb éttermekben enni.

Szállást néztem már hogy nagyjából 50.000-ért már lehet találni, de a költőpénzre körülbelül mennyit kellene szánni? Esetleg olcsóbb szállás lehetőség van? Még annyi hogy főszezonban augusztus végén mennénk.



2018. jan. 21. 18:35
 1/6 D. Brasco ***** válasza:

3ejszakára szerintem teljesen felesleges ennyit utazni!

Szallast tudsz nezni a trivago tripadvisor booking stb oldalakon....

2018. jan. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Viszonyítási alapnak, mi nyáron Görögországban voltunk Sartin, összesen kb. 350 ezerbe került. 5 főre, 9 napra (2 ebből utazós nap oda és vissza!). Dízeles autóval. Autópályadíj sem vészes. Angolul, németül nem árt tudni utazásunk alkalmával, legalább egy embernek. :)



Költőpénz? Ez csak rajtatok áll mit szeretnétek csinálni, venni, enni. Mi magunk túrázgattunk így sok pénzt megspóroltunk a ,, szervezetlen " utainkkal.


A legdrágább a kaja volt kint, kb. 25 eur / étkezés, de nem a legpuccosabb helyen, nyilván, de sokszor csináltunk szálláson is kaját, volt grillező, stb. . Szállás csak 450 euró volt a hétre, öt főre. Pöpec kis szállóban, igaz a parttól kb. fél- egy óra sétára, autóval 10 percre.


Főszezonban voltunk kint, július végén. Ezért került minden többe. Ha egy tanácsot elfogadsz, akkor hosszabb intervallumú nyaralást nézel, több nappal inkább alkuképesek az árak, már ha alkuképesek az adott helyen. :D


Remélem segítenek nagyjából viszonyítani és számolgatni ezek az információk.

2018. jan. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen második válaszoló, sokat segítettél!
2018. jan. 22. 21:15
 4/6 anonim ***** válasza:

Nincs mit, reméltem, hogy valamiféle tájékoztatást tudok adni.


Akikkel voltam kint, azok azt mondták a horvát tenger sokkal tisztább, de hidegebb is annyival. ;) A horvát árak körülbelül Balaton szint, utazás több ugye, hisz messzebb van.


Bármi kérdésed van, tedd fel nyugodtan, hátha tudok rá válaszolni emlékeimből. De tényleg nem hülyeségből mondtam, hogy valaki tudjon angolul vagy németül. Mi úgy mentünk, hogy nem volt előre szállásunk, úgy kerestünk. Az nyelvtudásom nélkül elvesztek volna a barátaim odakint. :D

2018. jan. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nyelvvel nincsen gond, angolul, németül és franciául beszélek úgyhogy valaki pipa legalább :)
2018. jan. 23. 12:39
 6/6 anonim ***** válasza:

3éjszakára nem nagyon adnak ki apartmant,főszezonban szinte biztos.Szállodában igen,de az drágább.

Mi a családdal már sokszor voltunk Horvátországban,neten foglaltuk a szállást és autóval mentünk.Idén főszezonban megyünk Nin mellé,mert ott homokos a tenger és nincs olyan messze sem.9fős apartman 140ezer Ft /hét.Két család megyünk.Nin-nél már 3szor voltunk és a gyerekeknek nagyon tetszett.

2018. jan. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!