Kezdőoldal » Utazás » Európa » Kanári-szigeteken ilyenkor is...

Kanári-szigeteken ilyenkor is teljes nyár van, azaz pl lehet nyugodtan 3 hetet sátorozni a vadonban, éjjel is meleg van?

Figyelt kérdés
vagy éjjel max meddig süllyed le a hőmérséklet?

2016. febr. 1. 19:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nincs nagy meleg, nappal max 22 fok, éjjel egy kicsit lehűl 14-15 fokra.
2016. febr. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nincs helyes információd......ugyanis a kanári szigeteken soha nincs döglesztő meleg azaz "teljes nyár"!Az örök tavasz szigetének hívják!Kellemes 22-28 közötti hőmérséklettel nappal!

Ezt a sátrazást,főleg 3 hétig meg nyugodtan elfelejtheted,mert ha meglátnak ...hogy is mondjam,hogy finom legyek....nem fogják megköszönni az biztos!

2016. febr. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

de miért? nyilván tök elhagyott n gondoltuk ....

egyébként milyen tavasz? nekem arról panaszkodtak h nyáron 50 fölé is megy és mennyi áldozata van ... jó lehet h ilyenkor nem de az a 15 fok is meglep. na oké, hát nehéz ez akkor :)

2016. febr. 1. 20:37
 4/12 anonim ***** válasza:
Elég rossz helyről szerzed az infókat, tavaly alig néhány nap emelkedett 30 fok fölé a hőmérséklet. Nyáron is csak 27-29 fok a jellemző hőmérséklet Las Palmasban. Télen pedig éjszaka 14-15 fok van.
2016. febr. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Nincs nagy meleg. Az óceánba pl. konkrétan bele lehet fagyni ilyenkor. Én próbáltam, de sikítva menekültem ki belőle. Sátrazáshoz nem tudok hozzászólni.
2016. febr. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%

Kérdező jelenleg 3 dolgot tudok elképzelni!Segíts már légyszíves kiválasztani,melyik a helyes:


1)rossz sziget nevét írtad le és valójában nem a Kanári szigetekről beszélünk,viszont véletlenül azt írtad le


2)valaki aki panaszkodott neked hazudott,tehát rossz helyről szerzed az infót


3)egy idétlen troll vagy


Én az utolsóra gondolok,mivel nincs olyan sziget a földön,ahol nyáron 50 fok fölé megy a hőmérséklet!

2016. febr. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem kell túlreqagálni.


Itt van minden az időjárásról [link]

Valóban látható, hogy nyáron ritkán van 30 fok, télen 20 körül nappal, 14 éjszaka.


A másik kérdésre egy gyors google keresés kidobta: "wild camping is forbidden in all the Canary Islands"


Ha télen akarsz nyaralni, akkor elég közel kell menni az egyenlítőhöz, vagy a déli féltekére kell utazni.

2016. febr. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
ez érdekes, és akkor azt írják szinte mindenhol h a turizmus csúcs december-február, csak nem értem a dolgot
2016. febr. 1. 22:05
 9/12 anonim ***** válasza:
Nyilván a hidegből szeretnek a tavaszba menni.
2016. febr. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Látom sok válaszoló csak az netes átlaghőmérsékletekből tájékozódott.

Először is nem mindegy, hogy melyik szigetről és nagyon nem mindegy, hogy melyik részéről beszélünk. Ugyanis a tengerparton lehet, hogy 30 fok van, de 10 km-rel beljebb csak 20, a magasan fekvő részeken pedig már csak 5...

Én GC déli részén éltem egy tengerparti városban. A lakásban az ablakok 99%-ban éjjel-nappal nyitva voltak télen is. Szinte bármikor el lehetett lenni pólóban, még éjszaka is. Egyedül hajnalra hűlt le a levegő.

Szóval az, hogy milyen az idő a sátorozáshoz, az a pontos helytől függ.

2016. febr. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!