Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Gyermekbarát wellness szállodá...

Gyermekbarát wellness szállodát tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
4 éves kisfiúval mennénk, július végén, augusztus elején. Köszönöm a válaszokat!
2018. márc. 10. 08:15
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

Na de hova????????


Dominikai köztársaságban voltunk egy szuper gyerekbarát hotelben. Ès Fuerteventurán is gyerekbarát hotelben voltunk.

2018. márc. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%

- Bambara Hotel. Nekem nincs gyerekem, de rajtunk kívül az összes vendég 2-3 gyerekkel volt. Csak róluk szólt minden. Engem nagyon idegesített, de a gyerekesek nagyon jól érezték magukat.


- Ahol még sok gyerek volt: Saliris Resort Egerszalókon, Mendan Hotel Zalakaroson. Ezekben a hotelekben már normálisan lehetett azért pihenni a gyerekektől.


- Nagyon kevés gyerek volt: Spirit Hotel Sárváron

2018. márc. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom! Magyarorszagon gondoltam. 😊
2018. márc. 10. 10:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Alsópáhokon a Kolping hotel is nagyon jó ebből a szempontból, vagy Bikalon a Kastélyszálló az élménybirtokkal.
2018. márc. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sárváron a Spirit nem kifejezetten a családokat célozza meg, bár nyugodtan lehet menni gyerekkel is.:-) A sárvári fürdő (a nagy, nem a Spirit saját kis wellnesse) kifejezetten gyerekbarát, vannak animátorok, játszószoba, több élménymedence, csúszdapark a kicsiknek is.
2018. márc. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kolping hotel Alsópáhokon. Minden a gyerekekről szól! Nagyon jó!
2018. márc. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!