Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Üdv! Olyan szállást keresek...

Üdv! Olyan szállást keresek Prágában, ahol értik-beszélik a magyar nyelvet! Tudtok mondani?

Figyelt kérdés

3-4 csillagos szállodák érdekelnének elsősorban . De inkább 3!


Prága melyik részén található és minden amit fontosnak tartasz.

Több is lehet.


Köszönöm,ha megosztod velem!


2018. ápr. 29. 14:04
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Ne kérdezz vissza,ha képtelen vagy válaszolni, ráizgulsz arra,ha valakinek beszólsz ? :)
2018. ápr. 29. 16:25
 2/18 A kérdező kommentje:

Semmi közöd hozzá,hogy mit akarok vele, kitiltanám moderátor helyébe az ilyeneket!


Ez mind csak provokáció,mert unatkozol,de értelmes választ nem tudtál adni.


Ha valaki tud,írja meg,ha nem akkor álljon odébb,figyelemhiányosokra most nincs szükség.

2018. ápr. 29. 16:28
 3/18 anonim ***** válasza:
65%
Nyugodjal mar le...
2018. ápr. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Kitörölték már azt amire én reagáltam. Normális választ kell adni,nem feltűnési viszketegségben szenvedni és utána csodálkozni,hogy miért pattogok ..vajon miért?Ha nem jártál ott,értelemszerűen ne reagálj a KÉRDÉSRE ,ha jártál ott de nem ilyen szállóban,akkor se reagálj,akkor reagálj,ha tudsz válaszolni.


A "nyugodj le" sem válasz,én higgadt vagyok,csak nem szeretem a trollokat. Ha a segítségre képtelen vagy nem értem minek írsz?!


Ez a portál a kérdésekre alapszik és elvileg a válaszokra,értelmes válaszokra,utóbbi nem vonatkozik rád.

2018. ápr. 29. 17:31
 5/18 A kérdező kommentje:
mivel értelmetlen dolgokat írsz,ezért pontozlak le :)
2018. ápr. 29. 17:32
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
En ugy gondolom, hogy 99%-ban nem fogsz tudni ilyen hotelt talalni. Az lehetseges, hogy 1-2 recepcios eppen tud(hat) magyarul, de azt a hotel nem tunteti fel az oldalan, mivel nem mindig azok a szemelyek vannak szolgalatban.
2018. ápr. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Én arra voltam kíváncsi,hogy van e itt valaki,aki azt tapasztalta,hogy beszéltek magyarul.


Azt látom én is,hogy nincs feltüntetve. Pont azért jöttem ide! :)

2018. ápr. 29. 19:13
 8/18 A kérdező kommentje:

Akkor újra! Nem az a kérdés,hogy mennyi esélyem van rá,vagy az,hogy feltüntetni -e a szállás az oldalán...

Nem .

HANEM,HOGY VAN E VALAKI,AKI MÁR JÁRT OLYAN SZÁLLÁSON ÉS TUDJA JAVASOLNI NEKEM A HELYET.

Pofon egyszerű a kérdés....Csak akkor kell írni,ha igen és megírod hol..


De látom meddő a dolog,én nem szeretnék a semmiről csevegni,vitázni,meghagyom..


Köszi a semmit,illetve aki küldte az üzenetet annak a segítségét!


Szép estét!

2018. ápr. 29. 19:27
 9/18 anonim ***** válasza:
60%
Eleg sokat jarok Csehorszagba, mivel a ferjem gyerekei csehek, tehat, csak tudom, hogy kb. van e ott olyan hotel, ahol beszelnek magyarul :) Ennyit errol!
2018. ápr. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
67%
De en meg tudom magam ertetni veluk, mivel csehul es szlovakul is beszelek a magyaron kivul.
2018. ápr. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!