Kezdőoldal » Utazás » Európa » Tudtok mondani magyar határhoz...

Tudtok mondani magyar határhoz közeli főleg Esztergom/ Komárom útvonalán levő szlovák nagyvárosokat, amik biztonságosak és nincs bajuk a magyarokkal?

Figyelt kérdés
2015. okt. 23. 15:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Komárom, Párkány, Dunaszerdahely.
2015. okt. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért írtad ki ezt a kérdést, én azt tapasztaltam, hogy az átlag szlováknak épp annyi baja van a magyarokkal, mint az átlag magyarnak viszont.

Azaz semmi.

Innentől nincs értelme sorolni a környék városait, és a szememben nem több a kérdésed, mint egy agymenés.

2015. okt. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A határtól 50 km-re mész akkor sem lesz bajod, mert jobbára mind magyarok által lakott települések városok azok. Egyedül a fővárosban lenne picit bajod mert ott kevésbé boldogulnál magyar tudással, de én ott is elég sok üzletben tudtam magyarul beszélni az ott dolgozókkal és általában mind kedvesek. Nekem sok szlovák ismerősöm van és ott is dolgoztam egy ideig és soha semmi bajom nem volt.
2015. okt. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nyitrát néztem ki. Itt kb hány %-ban beszélnek magyarul?
2015. okt. 27. 10:55
 5/8 anonim válasza:

Sokan, szerintem 50 %.

Mit akarsz ott csinálni?

2015. okt. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Városnézésre gondoltam, merthogy nincs messze.
2015. okt. 29. 16:54
 7/8 anonim válasza:
Én speciel Nitrán még nem jártam, de szerintem nem olyan nagy. Érdemesebb KOmárnoba, vagy Sturovóba menned szerintem.
2015. okt. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ott mindenki beszél magyarul, még az is, aki azt mondja hogy nem.
2015. okt. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!