Kezdőoldal » Utazás » Szállások » A barátommal ki szeretnénk...

A barátommal ki szeretnénk menni Horvátországba 1 hétvégére. Lehetséges így?

Figyelt kérdés

Én 14 vagyok, ő 13. Tudnánk magunkra vigyázni, vonattal vagy busszal mennénk

Hol lehet belőle probléma hogy még nem vagyunk nagykorúak? Szállásnál/utazásnál foglalhatunk 2-en felnőtt nélkül?



2018. máj. 2. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
két kisgyerek ne menjen el ilyen messzire felnőtt kíséret nélkül.
2018. máj. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 D. Brasco ***** válasza:
71%
Ez még viccnek is rossz volt,hogy két éppen tizenéves kisgyerek mint szerelmes pár,külföldre elmegy "nyaralni" egy hétre minden féle felnőtt felügyelet nélkül............
2018. máj. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szerintem esélytelen, én egyedül nem engedném a 13-14 éves gyerekemet. Esetleg próbáljatok meg valamelyikőtök családjával menni, az azért életszerűbb.
2018. máj. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
13 éves az jogilag még gyerek. Vagyis szülői engedély kell mindenhez. Ha nincs és úgy vágtok neki, az gyakorlatilag emberrablás. Elég sanszos, hogy egy határőr, recepciós vagy akárki előbb-utóbb bejelent/feltartóztat titeket és akkor jajj. És ez még a jobbik eset lenne, én sokat stoppoltam 20 éves korom körül egyedül, és simán fiú létemre is megpróbáltak elrabolni és megerőszakolni, na most akkor gondold el, hogy 2 gyerek egy idegen orsszágban...
2018. máj. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mehetsz, de a határon visszafordítanak, mert két kisgyerek szülői felügyelet nélkül sehová.
2018. máj. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, végül rájöttünk hogy a Balaton közel olyan jó élmény lesz :)
2018. máj. 2. 15:32
 7/7 anonim ***** válasza:
A Balatonon sem fognak nektek nagyon örülni a szállodában, még az is lehet, hogy rendőrt hívnak, és visszavisznek a családhoz, főleg a 13 éves versenyző esetében.
2018. máj. 5. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!