Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Van valamilyen kedvezmény, ha...

AzsBENar kérdése:

Van valamilyen kedvezmény, ha a booking.com-on szeretnék szállást foglalni? Köszi a segítséget előre is!

Figyelt kérdés

2018. máj. 9. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Genius tagsággal (törzsutas) is van kedvezmény, legalább 5 teljesített foglalás kell hozzá.
2018. máj. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha a wizzair oldalán foglalsz, visszakapsz 10 százalékot. Amúgy vannak 25 dolláros csökkentő kódok a neten, némi guglizással te is fogsz ilyeneket találni.

Olyan linket, mint az első válaszadó csinált, te magad is csinálhatsz egy pillanat alatt: regisztrálsz, majd meghívod magadat. Erre kaphatsz egyrészt egy 10 százalékos csökkentő kódot, másrészt 15 usd-t vegy eurót.

2018. máj. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mindegyik hasznos, utánanézek a geniusnak meg a 10%-nak is.
2018. máj. 9. 17:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyszer-kétszer azt is ki lehet használni, hogy ha valaki más (pl. utastársad) ajánló linkjével foglalsz, akkor mindketten visszautalást kaptok. Viszont ez nem minden szállásra elérhető, én kétszer is úgy jártam, hogy a kinézett helyre nem, csak másik, drágább hotelbe tudtam volna foglalni. Így aztán nem voltam előrébb.
2018. máj. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem van 10%-os kedvezményem, ha érdekel írj üzenetet én meg küldöm a linket! :)
2018. máj. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!