Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Lesz ebből gondom helyben?

Lesz ebből gondom helyben?

Figyelt kérdés
Horvátországban foglaltam szállást nyaralni.3 fő plusz a kutya.A reggeli az árban van,később szólt a férjem hogy mivel van lehetőség felárért vacsit kérni,módositsam a foglalást,hogy ne kelljen főznöm egyáltalán.Irtam a szallásadónak.Visszairt hogy ok.De az ár nem módosult.Irtam újra 2 héttel később,megint az volt a válasz hogy rendben,de a módositás nem látszik a foglalásnál.Persze az emailekkel amit váltottunk,tudom ezt igazolni nekik,csak érdekelne hogy a Booking igy működik?Majd ott és akkor kell elintéznem?
2018. máj. 31. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Tipikus feleseg, aki egy penztarcahoz ment hozza es semmit nem tud onalloan csinalni :D
2018. máj. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Majd helyben fogod kifizetni a különbözetet.
2018. máj. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%

Amikor a booking-on keresztül foglalsz, akkor egy csomó feltételt igényelsz és a kifizetéseddel jóvá is hagyod. Ez, mint egy szerződés, az akkori dátum feltételeit tükrözi. Nem várhatod el, hogy a feltételek módosítását újabb voucher-ekkel (Gutschein) igazolják vissza (nem egy kutya, hanem kettő, féláras vacsit is kérek 3 személyre, stb). A booking csupán egy közvetítő iroda, nem pedig a szerződő felek valamelyike.

A szállásadó természetesen képben lesz, a nyaralás végén tisztességes árban fogja felszámítani a vacsit és még érkezéskor is (ez horvát szokás) egy lityi vörös borral fog kedveskedni.

Kellemes nyaralást.

2018. máj. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi.Látom ma mindenki bal lábbal kelt fel kommentelni.További minden jót ;)
2018. máj. 31. 23:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ár persze hogy nem módosul a bookingon. Mivel a szállásnak jelezted hogy kell vacsi is. Majd ott fizeted azt amiben megegyeztetek.
2018. jún. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!