Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Booking.com-on apartmant...

Booking.com-on apartmant foglaltunk még előre márciusban, idén nyárra. Azóta a tulaj felemelte az apartman árait. Nekünk változott a létszámunk és ezt be szeretnénk írni. Az új ár lesz ránk érvényes?

Figyelt kérdés

A lényeg hogy márciusban lefoglaltunk egy apartmant idén nyárra, 9 főre. Kiderült hogy sajnos csak 6-an fogunk tudni menni. Gondoltam hogy írok a tulajnak hogy ez a helyzet, viszont megláttam hogy azóta felemelte az árakat.


Azt tudom hogy alapvetően az árváltoztatás nem lenne ránk érvényes hiszen mi ezen az áron foglaltuk le. De ha írnék neki akkor lehet hogy kitörölné ezt a foglalást és újat rakna be nekünk 6 főre?

Azért fontos mert mi eddig 9 főre foglaltuk ~107 500ft-ért és ha új foglalást csinálna akkor 6 főre lenne ~113 300 forint körül. Tehát nem érné meg nekünk bejelenteni.


Valaki tudja hogyan működik ez pontosan?



2018. jún. 11. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért nem a tulajdonossal egyezkedsz? Ebben a kérdésben ő az egyetlebn kompetens személy.
2018. jún. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Apartmanár szokott lenni, aminél csak a maximális létszám van megadva.

Ha egyedül veszed ki, akkor is ugyanannyi az ára.

2018. jún. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előttem válaszolóknak mind igaza van, de én is írok egy megoldást: ha írsz a Booking ügyfélszolgálatának (magyarul), ők készségesen és elég gyorsan szoktak válaszolni a felmerülő problémákra.
2018. jún. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elvileg a honlapon is tudod módosítani a vendégek számát, ilyenkor feldobja, hogy fog kinézni a módosított foglalás, és megkérdezi, hogy biztos vagy-e benne, hogy ezt akarod.

Apartmannál viszont tényleg nincs jelentősége, hányan mentek, az ár nem változik, úgyhogy én hagynám így, ahogy van. Legalább több helyetek lesz.

2018. jún. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
logikus ha 9 főre foglaltad és az olcsóbb mint most 6, akkor nem jelzed. max nem jött el mindenki, van ilyen. plusz kereshetsz még 3 embert
2018. jún. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!