Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Ha egy double szobát foglalok...

Ha egy double szobát foglalok hotelben, egy főre akkor kizárólag egyedül tartózkodhatok a szobában?

Figyelt kérdés
Szeptemberben fogok menni két hétre Japánba és egyedül utazó pasi lévén sanszos, hogy a 14 éjszakából 2-3-at vagy akár még többet nem egyedül fogok eltölteni. Viszont a hotelben ahol foglaltam, ugyanazt a (alapból 2 személyes) szobát lehet egy vagy két személyre is foglalni különböző árakon. Na most nem is ezzel van a gondom (bár ilyennel még sosem találkoztam pedig már jó pár szállodában megfordultam) mert nagy különbség nincs a két ár között, viszont ha egy főre foglalom nem kell megadni egy nevet sem, két fő esetén viszont mind a két nevet kötelezően kéri. Ezért végül lefoglaltam egy főre, de még meg tudom változtatni a vendégek számát, ha akarom, viszont akkor két nevet meg kell adnom és másodiknak nincs mit írni. Ráadásul becheckoláskor is hülyén jönne ki ha két főre foglalom és megjelenek egyedül. Tehát a kérdés, hogy egy fő esetén is lehetek másodmagammal a szobában? Vagy esetleg állítsam át 2 főre és beírjak egy random nevet?

2018. jún. 12. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Kissé zavaros, amit írsz - szerintem fuss neki még egyszer :-)


"a 14 éjszakából 2-3-at vagy akár még többet nem egyedül fogok eltölteni."


(tehát ketten lesztek)


"Ezért végül lefoglaltam egy főre, de még meg tudom változtatni a vendégek számát, ha akarom, viszont akkor két nevet meg kell adnom és másodiknak nincs mit írni."


Tehát nincs második ember...


"Ráadásul becheckoláskor is hülyén jönne ki ha két főre foglalom és megjelenek egyedül. Tehát a kérdés, hogy egy fő esetén is lehetek másodmagammal a szobában"


Egyedül csekkolsz be, de másodmagaddal leszel a szobában? Mi van...?


Talán egy kicsit érthetőbben írd le, légyszi :D

2018. jún. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerintem inkább te fuss neki még egyszer, mert valószínűleg csak neked nem világos, hogy miről van szó...
2018. jún. 12. 16:18
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Magyarán Japánba megy 2 hétre, és lehet, hogy felvisz lányokat a szobájába. Ilyenkot nem kell megadni a foglaláskor másik nevet( hisz még nem is tudnál) hanem amikor a vendégedet felviszed a szobádba akkor a recepción elkérik az iratait és kész.
2018. jún. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szállodában dolgoztam, úgy van, ahogy az előző írja. Nekünk el kellett kérni a különbözetet, ha az alkalmi vendég az éjszakát a szobában töltötte.
2018. jún. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%

:)))


Kisse tenyleg zavaros volt a leiras, de persze siman ertheto volt a qrvazasi szandek :))

Sokan visznek prostit szallodai szobakba, de miert is kene elore nevet megadni...

Persze nyilvan nem lesz ingyen, ahogy irtak is.

2018. jún. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Egy részt szeretném leszögezni, hogy qrvázásról szó sincs, maximum 'csajozásról'. Bár ezt a szót is rühellem.


A nevet meg a foglaló oldalon (booking) kell megadni. De épp az a vicc, hogy csak akkor, ha két személyre állítom be, ha egy személyre állítom be akkor még az én nevemet sem kéri...

2018. jún. 13. 12:08
 7/8 anonim válasza:
Azért nem kéred mert mikor regisztráltál már megadtad a saját neved, s ez alapján foglalja a szobát is.
2018. jún. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha a saját nevedre double szobát foglaltál, akkor azokra az éjszakákra, amikor egyedül vagy ott, a szoba egy személyre kiírt árát kell kifizetni. Amikor vendéged van, akkor a két személyre vonatkozó árat fizeted.
2018. szept. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!