Kezdőoldal » Utazás » Szállások » A booking azt írja, hogy a...

Zyebra kérdése:

A booking azt írja, hogy a fizetés közvetlenül a száláson történik, de már le is vették az összeget a számlámról. Nem zárolták, hanem levették. Akkor miért írja azt, hogy a fizetés a szálláson történik?

Figyelt kérdés

2018. jún. 22. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Ha elolvasod rendesen, látod hogy van olyan ahol levonják. Olyan szállást foglaltál, ami levonta. Mi ezzel a gond? A helyszínen így nem fizetsz.
2018. jún. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, csak a fizetésnél online nem az van kiírva, hogy fizetve, hanem, hogy fizetni kell majd a száláson. Azért kérdezem mert én görögbe is így voltam, hogy kifizettem előre, de ott azt is írták ki. Csak azért érdeklődöm, hogy ebbel nem lehet baj?
2018. jún. 22. 20:08
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz baj.
2018. jún. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha tudsz nyomtass/kérj ki róla valamilyen bizonylatot.
2018. jún. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A booking.com nem von le pénzt tőled, az a szálloda volt, ez teljesen biztos. Ha nagyon parázol, akkor írj egy e-mailt a szállásnak, hogy úgy látod, megkapták a pénzt, ők is így látják-e, ezen felül ugye nem kell fizetned a szállásért. Aztán a válaszukat szépen mentsd le, az lesz a megmentőd, ha valami gond van.
2020. okt. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!