Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogy lehet beállítani hogy a...

Hogy lehet beállítani hogy a PayPal ne érje el közvetlenül a bankkártyámat?

Figyelt kérdés
Összekapcsoltam a bankkártyámat a paypal fiókommal,viszont úgy szeretnék vásárolni ebayen,hogy ha elfogy a pénz paypalról,vagy az összeg több mint ami paypalon van,akkor ne vegye le automatikusan a kártyáról. Kábé havonta szoktam utalni pénzt a paypal fiókomra,viszont ami a számlán van,azt nem szeretném ilyen célra használni.

2014. márc. 9. 16:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Szüntesd meg, hogy össze legyen kapcsolva a kártyád a PayPallal...
2014. márc. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

úgy szeretnék vásárolni ebayen,hogy ha elfogy a pénz paypalról,vagy az összeg több mint ami paypalon van,akkor ne vegye le automatikusan a kártyáról - akkor megis honnan vegye le a penzt, ha az egyenlegeden nincs eleg penz? Adj meg "back-up"-nak egy masik kartyat, vagy pl. egy hitelkartyat mert valamit meg kell adni. Ha nincs a szamlan penz es az egyenleged is nulla, akkor honnan fizetsz?



Kábé havonta szoktam utalni pénzt a paypal fiókomra - minek? Ugyanazt a penzt koltod, nem mindegy, hogy a PP egyenlegeden csucsul a penz vagy a bankban? Persze a te penzed, ugy koltod ahogy akarod, de en sosem lattam ertelmet ennek a toltogetesnek. Ha van penz koltom, ha nincs, nem koltom. Felesleges idozni a Paypalra toltogetessel, mert ha fizetek, a PP majd leveszi a szamlarol a penzt.

2014. márc. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!