Kezdőoldal » Utazás » Szállások » New Yorki szállás a kíai...

New Yorki szállás a kíai negyedben?

Figyelt kérdés
New Yorkban keresek szállást a téli kiruccanáshoz és mindanhol elképesztőe drágák. Viszont a kínai negyedben találtam az eddigiekhez képest ötödannyiért szállásokat. Nagyon gyanús a dolog. Miéert ennyire olcsók? Esetleg a környékkel van valami kehe? Aki esetleg volt már arrafele tudna segíteni?

2018. jún. 24. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudom melyikre gondolsz. Nézd meg a száást. Kinai étterem feletti, ablaktalan szoba, ami kb 3 m2. Ezert olcsó. Mert egy igénytelen fos
2018. jún. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha valami nagyon olcso, nem csak New Yorkban, olyan is lesz.

En New Yorkban elek es csak annyit mondhatom, hogy a Chinatownban meg akkor se szallnek meg ha ok fizetnenek nekem. New York nagyon draga. Esetleg probalj New Jerseyben keresni, Path vonat kozeleben.

2018. jún. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nézzél Queensben : Long Island City, Astoria, Sunnyside, Woodside, Maspeth, Elmhurst, Jackson Heights, Rego Park, Forest Hills, Kew Gardens.. amik most hírtelen eszembejutottak. Nézz metrot a szálláshoz közel, ezek a helyek mind biztonságosak és kb 30 percre a Times Sq-től.
2018. jún. 25. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi szepen a valaszokat!
2018. jún. 26. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!