Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Külföldi szállodákban lehet/il...

Külföldi szállodákban lehet/illik kérni, hogy ne takarítsanak a szobában minden nap?

Figyelt kérdés
Nyaralásnál többször előfordult, hogy a takarítónők minden nap jönnek, átpakolják a cuccainkat ("rendet raknak"), én viszont nem szeretném, hogy valaki folyamatosan a dolgaim között turkáljon, le lehet ezt mondani, vagy azt fogják mondani, hogy ez egy szolgáltatás, esetleg higiéniai előírás? OK, hogy néha ki kell cserélni mondjuk egy törölközőt, vagy WC papírt rakni, de mondjuk heti egy alkalom szerintem bőven elég ilyen dolgokra.
2018. júl. 24. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
lehet szólni hogy nem kérsz takarítást.
2018. júl. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%

Lehet.

Én is csináltam már, hogy szóltam, hogy csak törölközőt kérek, de nem kell takarítani. Szerintem ez nem ritka, mert egyáltalán nem lepődtek meg, odaadták az új törölközőket és ennyi.

2018. júl. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
95%
Ki kell rakni a ne zavarj táblát,és nem mennek be.De nyugodtan mondhatod a recepción is.A dolgozók csak örülnek ennek,hogy nem kell minden nap takarítani :)
2018. júl. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
32%

"A dolgozók csak örülnek ennek,hogy nem kell minden nap takarítani :)"


Nem orulnek, mert oraberben fizetik az elvegzett munkat, es azt is tudni fogjak, hogy jattot sem fognak toled kapni.

2018. júl. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!