Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Ha booking-on lemondtam egy...

Ha booking-on lemondtam egy vissza nem térítendő foglalást, akkor azt levonják majd vagy nekem kell utalni?

Figyelt kérdés

A visszaigazoló emailben csak annyi volt, hogy a foglalás le lett mondva és hogy nincs további teendőm+a díjat odaírták az üzenetben, hogy mennyiért sikerült lemondani.


Azóta még nem történt levonás a számlámról. A kártyaadatoknál a számot kellett megadni+a lejárati dátumot. Akkor a pénzt majd levonják vagy kell még valamit csinálnom?


2018. szept. 11. 20:04
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja, és amúgy ma foglaltam péntekre, de közbejött más, ezért lemondtam.
2018. szept. 11. 20:29
 2/2 anonim ***** válasza:
Írj a szállásnak, hogy nagyon sajnálod, stb. hátha elengedik. Amúgy ha az adminisztráció feldolgozza, hogy lemondtad, levonhatják a számládról. Szállásfüggő, azért érdemes írni nekik.
2018. szept. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!