Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Mit jelent egy wellness...

Mit jelent egy wellness szálloda által kínált fürdő szertartás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sosem jártam még wellness szállodában, ezért merült fel bennem a kérdés, hogy ez mit is jelent valójában. A szállás kitér arra hogy vagy masszázst kérek vagy az előbb említett tárgyat! Azonban ha az hülyeség inkább masszázsra mennék!


Nekem ilyesmiről egy római kori fürdő részleg jutna eszembe de gondolom esélytelen gondolat ez!


Szerintetek? Tapasztalatok?


2018. dec. 8. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez így nem túl konkrét, leginkább egy vezetett szaunázást tudok elképzelni némi történelmi és kulturális háttérrel, különböző kiegészítő eszközökkel. Pl felöntések, illóolajok, dörzsölő kesztyű stb. Ha jól csinálják, van olyan frissítő élmény, mint egy masszázs és többet lehet belőle tanulni.
2018. dec. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztos valami marhaság.
2018. dec. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ott a szállodában kérdezd meg, hogy miből áll ez a szolgáltatás. Én már sokszor voltam wellness szállodában, de nem tudom pontosan, hogy ez a fantázianév mit takar. Nem szégyen megkérdezni.
2018. dec. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az a "fürdő szertartás", amikor a fürdőbelépés előtt, le kell adni a fürdőgatyát az ajtóban álló hosztesznek.

:)

2018. dec. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!