Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Nyaralt már valaki a Pino...

Nyaralt már valaki a Pino Mare kempingben Lignano-ban?

Figyelt kérdés
Ha igen,milyen volt? Megéri odamenni? (Mert nem egy olcsó helyről van szó..)
2019. jan. 8. 10:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem mennék kempingbe. Tök kényelmetlen, és drágább, mint egy apartman.
2019. jan. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 D. Brasco ***** válasza:
Lignanoban kempingezni.....pont ott ahol egy hugyos 2csillagos kemping árából ha ügyes vagy már simán bérelsz egy hotel szobát jobb esetben apartmant ........az olaszok ezen a környéken nagyon túlzásba estek az árazással kemping ügyben!mondjuk eleve nem is értem miert ebbe a turistagettóba akarsz menni,főleg ha az altalad kinezett hely nem is olcsó....
2019. jan. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Kedves D.Brasco, milyen helyet ajánlanál Olaszországban ami nem turistagettó, gyerekbarát a tengerparti része (homokos), nem a városban van és nincs messzebb (lejjebb) mint pl. Rimini?

Megelégszem olyan válasszal is ami csak a "nem turistagettó" kategóriába esik..

2019. jan. 8. 12:23
 4/9 anonim ***** válasza:
@3 A kérdés inkább az, hogy miért akartok kocsival szenvedni, amikor Szicíliába sem kerül 20-nál többe egy retúr, mehetnétek autentikus helyekre és sokkal olcsóbb is, mint az északi rész. Nincs olyan érv, ami a Lignano-Rimini vonal mellett szólna. Kocsival messze van, a tengerpart semmi extra, az összes város olyan, mint egy végtelenített siófoki Petőfi sétány (ami egész Magyarország legprolibb helye, ebben biztos vagyok) és nem is kimondottan olcsóak. Ha autózni akartok, akkor annyi alkalmasabb hely van. Ugyanilyen távolságban ott a tök aranyos szlovén tengerpart ezerszer hangulatosabb városokkal, közelebb itt van Horvátország. Viszont az tartom, hogy jelenleg legjobb repülni. Montenegróba gyakran 6k a retúr, még 3 gyerekkel is olcsóbb, mint autózni, a gyerekek is kipróbálják a repülést, az ország meg sokkal olcsóbb.
2019. jan. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Svájcból indulnánk mivel itt élünk és azért Olaszország mert hozzánk az van a legközelebb. Magyarországra is mindig kocsival szoktunk menni ami kb 9 órás út. Azért nem repülünk mert én borzasztóan félek a repüléstől (igen, utaztam már repülővel..)

A lényeg nekünk a tengerpart lenne mivel még sosem voltunk tengernél. Városnézés csak másodlagos.

2019. jan. 8. 13:01
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Akkor meg sokkal inkább francia riviéra. Svájci fizuval az sem a világ és ezerszer szebb és érdekesebb hely, plusz ott van értelme a kocsinak, Nizzától Marseille-ig be tudtok járni mindent.
2019. jan. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 D. Brasco ***** válasza:
Jajjj ez ugye most nem komoly,hogy svájcból frankón ez a nagy ötlet ami eszetekbe jutott hogy az olaszoknál az észak-kelet adria..........ez gyakorlatilag minden tengerpartok legalja gradotól riminiig bezárólag!Én ott ajanlani semmit nem tudok......mondjuk első tengerparti nyaralásnak éppen jo is lehet,mert nincs összehasonlitasi alapod,így aztán nem lesz mit alul múlni!De ha van egy kis eszetek messzire elkerulitek!
2019. jan. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Évente többször is járok az Adriánál üzleti ügyben, de ennek ellenére szinte minden ősszel oda járunk a párommal kikapcsolódni a Jesolo -Bibione- Lignano vonalon lévő valamelyik szállodába.

Imádjuk a hosszú széles homokos és kulturált tengerpartot, a semmittevést, az esti sétákat a korzón, és az egésznek a hangulatát.

A kempinget én sem javasolnám, mert azon az áron -kis ügyességgel- szállodai szobát vagy apartmant is találhattok, persze csak ha számít a komfort is.

Ráadásul a közeli (kb.10 km) Latisana állomásról 6 Euroért bevisz a vonat Velencébe a Santa Lucia pályaudvarra, ami mellett már közvetlenül a gondolák lesznek.

Egy jó tanács: ne akarjál megfelelni azoknak, akik itt az oldalon élik ki a frusztráltságukat.

2019. jan. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
voltam a francia rivieran. Csak 3nap , de tobb elmeny, tobb latnivalo stbstb volt mint az olasznal,pedig ott kb 1hete voltunk. Az tenyleg jo szerintem.
2019. jan. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!