Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Tényleg haza lehet vinni a...

Tényleg haza lehet vinni a szállodai bekészítéseket?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel közösen megyünk wellness hétvégére a családunkkal. Egy 4*os hotelbe megyünk, valahogy szóba került hogy amik a szobában vannak pl mini tusfürdő, toll, és egyéb bekészítések azokat haza lehet vinni. Azt olvasta hogy ezek a szálloda reklámai is, ezért vannak úgy csomagolva stb. Érdekelne hogy ez igaz-e? Igazából szerintem nem, és amikor fizetünk nem szeretném ha égni kellene a képemnek ha a szoba lány felmegy és szétnéz...
2019. febr. 27. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

igaza van a baratnodnek

ezeket el lehet vinni es nem fognak erte felszamolni

de van szad, miert nem kerdezed meg a recepcion mikor becsekkoltok

2019. febr. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szoktak jobb helyeken kirakni mini szappant, mini sampont, tusfürdőt. Azok azért vannak ott, mert el lehet használni, de tényleg csak egy zuhanyzásra elég. Azokat vagy felhasználod ottléted alatt vagy elteszed, és elhozod. De a törülközőket nem szabad elrakni, mert az már lopás.
2019. febr. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jó de például tollat is? Az is már gyűlt neki össze egy pár és azt mondta neki emlék a hotelnek reklám. Pl az egyik helyről vállfát.... Na ez már tuti nem reklámnak gondolhatják
2019. febr. 27. 23:06
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én sokat utazom a nagy világban, és mindig szállodában szálltam meg. Szappanok, tusfürdők, neylon zuhanysapka, sampon mind mini amit elhasználhatsz, elvihetsz. A vállfákat nem szokás elvinni, főleg azért mert nem egy nagy szám. Otthon a saját otthonodban jobb minőségűek vannak. Tollakat még sosem láttam a szállodai szobában. Ha a recepción egy tartóban több reklámtoll van, akkor azt lehet kérni, és mindig adnak. De a szobában nincs toll. Ahogy törülközőket sem lehet elvinni.

Régen a 70-80-as években nagy divat volt kipakolni a szállodai szobát, ahol nem csak a wc papírt, de a hamutálcát is elvitték. Ma már ez nem szokás, és elég ciki is. De a mini piperedolgokat el lehet vinni, de legtöbbször az ember inkább felhasználja.

2019. febr. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
El lehet vinni őket. Különben meg kidobják, mert mindig újat adnak a következőnek.
2019. febr. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

pontosan, amit elhasznalsz, amibe belehasznalsz (sampon, szappan, stb) azt elviheted

turulkozot nyilvan nem mert azt mosas utan ujra fel lehet hasznalni a masik vendegnek, ahogy a parnahuzatot sem visszuk el

tollat nyugodtan, sot szokott lenni papirpohar, amin a hotel logoja van azt is, meg szokott kis irka-firka fuzetecske lenni szinten hotel emlemaval ellatva, azt is vihetitek

vallfat, vasalot, hajszaritot nyilvan nem :D


en voltam olyan hotelban is, ahol az ajton belul fel volt irva vmi szoveg: "ha szeretnel elvinni a szobabol barmit a piperekeszleten kivul, akkor itt vannak az arak, amiket felszamolunk neked, amennyiben valami hianyzik a szobabol: kisturcsi x, nagyturcsi xx, tv xxx..."

2019. febr. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
93%

megvalami,

egyik helyen annyira jo illata volt a kis mini tusfurdonek, hogy elajultam tole

reggel mikor jott a takarito a kis kocsijaval mondtam neki adjon meg mert imadom az illatat, belemarkolt a dobozba es a kezembe nyomott vagy 5-6 kis tubus tusfurdot

ezek a hotelnek filleres dolgok, raadasul jo reklam

2019. febr. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!