Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Egy kicsit mesélnétek a...

Egy kicsit mesélnétek a Melite Vendégházról (Déva), az Edit Vendégházról (Székelyszentlélek) és a Bálint Gazda Vendégházról (Magyarlóna)?

Figyelt kérdés
Májusban megyünk Erdélybe az osztállyal és ezeken a helyeken fogunk megszállni. Aki már járt ott, mit tapasztalt? Milyen a fürdő, a szállás, étkezés, stb? Köszönöm előre

2019. márc. 26. 21:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A fürdő az konkrétan egy cseber, amit este felé feltöltenek meleg vizzel, és sorra fürdenek benne az emberek, kb fél óránként hoznak bele friss vizet. A szállás nem olyan rossz, kicsit büdi a takaró, meg egy pár osztálytársam bolhás lett :D, de legalább kényelmes. A kaja, na, az igen, csodálkoztunk, hogy ott olyansmit esznek az emberek, de a második nap megettünk mindent, annyira kiéheztünk az előző napi koplalás meg csokiszelet zabálás után. :D :D
2019. márc. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Az oszifőnk egyébként már úton hazafele beismerte nagy vigyorral az arcán, hogy ezt az utazást pont ilyennek tervezték a szülők beleegyezésével, hogy meglássuk, hogy itthon milyen jó életünk van. Hát egy jó sztorink lett belőle, azért megérte. :D


Egyébként érdekes, hogy titeket is pont ide visznek. A mi sulinkból idén nem lesz ide utazás, kétszer nem fogják eljátszani :D, amikor ősszel akartak az alsó tagozatosnak szervezni valami romániai utazást, lefújták a csicskák, mert mi beszámoltunk mindenkinek. :D :D

2019. márc. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
De most kíváncsi lettem, tényleg, hogy a fenébe lett ugyanez az útiterv nektek, tán Pécsiek vagytok? Tanárról tanárra járna a gonosz terv?? Megírod privibe, hogy hova valósi vagy?
2019. márc. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Naaa! Ne ijesztgessetek! :) Egyébként mi a Határtalanul pályázattal megyünk ide. Az osztályfőnökom azt mondta, hogy szerinte egész jó hely. Meg ahogy utána néztem meg tűnt rossznak, de azért gondoltam, itt is megkérdezem. Meg valaki utazási iroda csinálja és 2 millió ft-t kaptunk 40 gyerekre, 5 napra, ami szerintem egész jó. Ha meg tényleg rossz a szállás, akkor attól függetlenül, hogy imádom az osztályomat, mert mindig sokat nevetünk, nekem ez a hét akkor egy kihívás lesz, mivel én eléggé "ki vagyok éhezve" a minőségi szállásokra.
2019. márc. 26. 23:09
 5/12 A kérdező kommentje:
*nem tűnt rossznak
2019. márc. 26. 23:11
 6/12 anonim válasza:
Egyébként van aki Erdélyért, a történelemért és az erdélyi magyarokért akik máig őrzik sok viszontagság közepette magyar identitásukat, mennek Erdélybe? Vagy elsősorban a szállás, kaja, jó buli a lényeg?
2019. márc. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mi a sulival megyünk oda a Határtalanul pályázat keretében. Egyébként lehet, hogy most egy "kényes, városi csaj" jut rólam eszetekbe, de én nem tudom úgy élvezni az egészet, ha rossz a szállás.
2019. márc. 30. 00:36
 8/12 anonim válasza:

Bálint Gazda Vendégház:

Vendégszerető házigazda, bőséges és isteni finom ételek, tiszta, kényelmes szobák. Csak ajánlani tudom mindenkinek! Barátságos, kényelmes, frenetikus. Vendégszerető barátságos házigazdák - új és korszerű szállás, jól felszerelt - különösen finom és bőséges ételek. Bár nyilván vendégház, tehát ne számíts olyan luxusra, de igazából nem rossz. Az ételeket meg kell szokni, nem olyan mint amihez hozzá szoktál. 😉

2019. ápr. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen az utolsó válaszólónak. :) A fürdőben (ha közös és nem szobához tartozó) a zuhanyok előtt van valamilyen függöny vagy ajtó, ugye?
2019. ápr. 2. 10:19
 10/12 anonim ***** válasza:
Nincs, egy cseber van a szoba közepén.
2019. ápr. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!