Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Szerintetek hogyan érdemes...

Szerintetek hogyan érdemes Kolozsvárról elutazni Dévára és vissza?

Figyelt kérdés
Hamarosan el kell utaznom Dévára és nem tudom, mivel lenne érdemes mennem, stoppal, busszal, vagy vonattal? Már kiderítettem, hogy az útvonal érinti Tordát és Gyulafehérvárat, de nem tudom, hogy mennek arra a buszok és a vonatok, ahogy azt sem, hogy mennyibe kerülnek. Vagy inkább próbálkozzak a stoppolással?

2015. szept. 5. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
A stoppolás bizonytalan, elázhatsz közben. De megy busz is és vonat is. Van naponta 8 drb. direkt buszjárat Déváig (167 km). Ára személyenként 40 lej (kb. 2500 Ft). Vonat is van kb. napi 5 direkt-járat (nem kell átszállni), kb ugyanolyan árakkal. Jó utat.
2015. szept. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.
2015. szept. 5. 20:20
 3/4 anonim válasza:
Ha tudsz románul nézz szét az autogari.ro oldalon, ott minden hasznos infót megtalálsz a buszjáratokkal kapcsolatban.
2015. szept. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Nem igazán tudok románul, de majd használok google translate-et.
2015. szept. 6. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!