Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Junius elejen utazom Ciprusra...

Junius elejen utazom Ciprusra es booking.comon foglaltam szallast. A szallas foglalasarol visszaigazolast kaptam es bankkartyaval biztositottam, de meg mindig nem vontak le penzt. Ott kell majd fizetnem vagy levonjak?

Figyelt kérdés

[link]


Levelet irtam nekik, de nem valaszoltak.



2019. jún. 1. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy le fognak vonni max ha esetleg nem jelensz meg.

Tőlem sosem vontak előre, ott fizetek helyszínen.

2019. jún. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak annyibol erdekes hogy a visszaigazlosban az van irva hogy Onnek elozetesen fellesz szamitva a vetelar teljes dija az erekezest megelozoen 60 napon belul. Ket sorral lentebb meg oda van irva hogy a fizetes a dzallashelyen tortenik a tartozkodasi ido alatt. Es most nem tudom hogy vegyem le a kartyamrol a penzt es valtsam at euroba vagy hagyjam rajta es majd levonjak elotte?
2019. jún. 1. 13:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmiképp nem kell levenni és átváltani, annak egy lehetséges verzióban sincs értelme. Csak álljon folyamatosan rendelkezésre a szükséges fedezet a kártyán. Aztán ha indulasig beterhelik akkor jó, ha nem akkor fizetsz kártyával a helyszínen, úgy is jó. Készpénzt váltani és magaddal hurcolni mindkét esetben felesleges.
2019. jún. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ment a pozitiv! Koszi a valaszokat
2019. jún. 1. 16:30
 5/5 anonim ***** válasza:

Teljesen változó, hogy mi történik.

Van, amikor semmit nem csinálnak a kártyával, van amikor a foglalas után rögtön terhelik vagy csak tárolnak, van amikor csak az érkezés napján.


Egyébként nagyon jó lenne ha megszünne ez a rendszer és valami átlátható lépne a helyébe, arról nem is beszélve, hogy egyáltalán nem biztonságosan kezelik a kártya adatokat. Az én kártyaadataimmal már éltek vissza, ami csak így történhetett.

2019. jún. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!