Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Airbnb-vel kapcsolatos kérdése...

Airbnb-vel kapcsolatos kérdésemre tudtok választ adni?

Figyelt kérdés

Az volna a kérdésem, hogy mindenképp airbnb-ben szeretnénk megszállni hárman.

Nézegettem már szállásokat, találtam is jó árban lévőket, előtte beírtam, hogy 3 vendég lenne, majd a találatokban már úgy összegezte az árakat, hogy 3 ember számára ennyibe kerülne (le is van vezetve).

PL.: 16 ezer ft/ éj egy főre, 5 éjszakára az 80 ezer ft.

Akárhány fővel írtam be, így adta ki az árat.


Az én kérdésem az volna, hogy ezt nem kell beszorozni hárommal? Hiszen 3-an mennénk, így már nem épp 80 ezres szállásról beszélünk, hanem jóval többről.


Nem tudom, hogy akkor is ugyanennyi az ár 5 éjszakra, ha 3 ember megy, vagy ez 1 emberre érvényes ár és meg kell szorozni annyival, ahány fő megy?


Csak akkor, miért lenne ott, amikor beírtam, hogy 3 vendég lenne és kiadta összegezve a kedvező árat?


Bocsi, ha hülyeséget kérdezek egy talán egyértelmű válaszra, inkább biztosra megyek.



2019. jún. 3. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell felszorozni, a szoba/lakás ára ennyi függetlenül attól, hogy hányan mentek. Neki be kell jelentenie titeket, ezért kell tudnia, hogy hányan mentek (meg persze ha bármi oknál fogva többen mennétek oda, kirakhatnak).
2019. jún. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha beírtad hogy hány fő, mettől-meddig, akkor az ott kikalkulál neked mindent. Hozzáad minden extra költséget,levon minden kedvezményt. Az annyi lesz, nem fejenként, hanem összesen.
2019. jún. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2019. jún. 4. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!