Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Elméleti kérdések, remélem...

Elméleti kérdések, remélem kapok választ tetoválással kapcsolatos, több kérdés?

Figyelt kérdés

Sziasztok, több kérdésem is lenne.

Művészetire járok pécsen egyetemen, ezen belül is számítógépes grafikai tervezés, de szabad kezes rajz is megy

és kipróbálnám magam mint "tetkós" legalapabb dolgokat megvenném, és vennék disznó bőrt azon gyakorolnék, mármint, hogy megy-e ez a fajta művészet.

És így fel is merül bennem jó pár kérdés.

Szeretem az árnyalt alakzatoikat, "szeretek satirozni" árnyékokat készíteni meglévő rajzokra stb. és akkor merül bennem fel a kérdés, hogy a kontúrt meghúzom pl 3RL-es tűvel, és a satírozást teljesen új géppel kell elkezdeni, vagy levehetem a kontúros gépről a tűt és rátehetek pl 5RS-tűt?

Vagy teljesen másik gép legyen a satírozásra?

Ezt,hogy oldjátok meg?

Kezdésnek jó lehet a tekercses gép?

És ezekkel a csőrös dolgokkal nem vagyok tisztában, ezt elmagyarázná valak, hogy ezt most mikor kell cserélni? vagy ezek a csőrök a tű méretéhez vannak?

Természetesen a higéniára nagyon figyelnék, ezért is merűlt fel bennem az első kérdés, hogy folyamat akkor cserélgetni a tűket, az nem épp higiénikus dolog.

fehér festék mennyire fogja meg az emberi bőrt?

Illetve a színesek közül melyik ami ténylegesen meg is fogja az emberi bőrt?

dynamic festékeket nézegetem, és külföldi fórumokon jókat írnak róluk.

Illetve a stencil, milyet kell vásárolni? valahol 3 rétegűt írnak valahol 2.

Egyelőre ennyi kérdésem lenne, ha felmerűlne még akkor hozzászólásként hozzáfűzöm.

Előre is köszi.

Szilárd


2018. jún. 16. 09:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!