Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Szeretnék az érettségik után...

Szeretnék az érettségik után pár napot eltölteni a Balatonon egyedül, de még sosem utaztam semerre. Mit tudnátok ajánlani? (18/F)

Figyelt kérdés

2019. jún. 5. 13:24
 1/8 anonim ***** válasza:
32%

Legyen önállüó véleményed a dolgokról. Az élet erről szól. Aztán tanulj meg olvasni, szöveget értelmezni, keresni valamely nagyobb keresőn.

Soha ne abból indulj ki, mit tanácsolnak mások. Alakítsd ki a saját világképedet. Elvégre lehet másoknak még az érettségi írásbelije sem ment.

Erre gondolj.

Ja és keress rendes párt, akivel megoszthatod az élményeidet. De ez már nem érettségi témakör.

2019. jún. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mennyi időd és pénzed van.


Ha kevés, akkor érdemes valahol a balaton-felvidéken magánháznál szállást bérelni és onnan eljárogatni kirándulni, vagy úszni.


Ha meg van pénzed, tied a világ.


Helyileg én az északi partot javasolnám. Mondjuk Dörgicse környéke. Jók a kirándulóhelyek, és gyalog sincs messze a Balaton, persze, ha van kocsi/bringa akkor sokkal gyorsabb. Mondjuk olcsó - relatív olcsó - szállást lehet, hogy vászolyon találsz. De mindehol kifizettetik a két fő árát... úgy vannak megadva a szállások. vagy felárat fizettetnek mert egyedül mész.

2019. jún. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
így elég nehéz lesz az érettségi barátom.
2019. jún. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%

Nem értem, hogy miért támadják a stílusát, érthetően intelligensen leírta a kérdését. Az meg, hogy kivel megy, vagy nem megy,magánügy.

Be lehetne fizetni pár napra egy szállodába, pl. Balatonfüreden és onnan el lehetne menni az északi parton több helyre, mondjuk Keszthelyre de lehetne hajózni is.

2019. jún. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

Gyakori kérdések már évek óta csak "haldoklik" tele van trollal kötekedővel...vagy értetlen kérdésekkel.

Én is már csak megszokásból nézek fel ide.Kérdést meg teljesen felesleges feltenni...mert hasonló kommenteket kapsz.Mint a fentiek.

2019. jún. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A moderátor törölte a kérdező minősíthetetlen hangvételű reakcióját a válaszokra, ezért olyan érthetetlen néhány további válasz...
2019. jún. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha tudsz kérni vagy van sátrad én kempingbe mennék, az olcsó nem kell 2 személyre fizetned.

Sok kemping van és mehet minden nap másikba akár

2019. jún. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

# 6

Így már világos.Akkor még gagyibb lett ez az oldal.

2019. jún. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!