Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Hotel Vile Park Portoroz-ba...

Hotel Vile Park Portoroz-ba tudnak magyarul? És milyen az ellátás? Kedves a személyzet? Kérem csak az írjon akinek van személyes tapasztalata

Figyelt kérdés
2019. jún. 30. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudnak. Miért tudnanak? Kedvesség neked mit jelent? Elvégzik ami a dolguk. Ennyi. Ellátás jó.
2019. jún. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudod nem mindegy hogy mondjuk a recepciós mosolygós vagy bús komor arcot vág
2019. jún. 30. 14:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy lesz olyan aki volt ott.

De utána olvasgattam a szállodáról.

Amit hamar megtudtam róla

- recepción angolul tudnak. Magyarul biztos nem, hiszen nem magyar szálloda.

- felújításra szorul, legalábbis többen panaszkodtak erre

- szinte mindenki panaszkodott, hogy a szobákban nincs kis hűtő.

- sok lépcső miatt is ment a panasz

- személyzetet kedvesnek tartották, de páran 1 női recepciós tartottak nem kedvesnek

- kaját többen dicsérték, mint amennyien panaszkodtak rá. De aki panaszkodott az az egyhangúsága miatt.

- parkolásnál gond, hogy zsúfolt.


Nagyjából ennyi, mert nem olvastam tovább. Én személy szerint mindig úgy döntök, hogy statisztika alapján leírom, hogy miből van több panasz. Ha túl sokan panaszkodnak ugyanazért akkor hajlok rá, hogy létező panaszról van szó. Én így olvasva ezt a szállodát nem venném igénybe.

2019. jún. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm
2019. jún. 30. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!