Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Egy egyedülálló 24 éves...

Egy egyedülálló 24 éves férfinek érdemes egymaga elmennie egy hétvégi wellnesre?

Figyelt kérdés
Egymaga is jól tudja magát érezni?
2019. júl. 14. 11:31
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Miért akarsz egyedül menni? Nincs kivel?
2019. júl. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nincs. A családom nem akar jönni velem barátnőm meg nincsen és nem is volt.
2019. júl. 14. 12:07
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

A welnesst még úgy sem értettem soha, ha az ember nem egyedül megy:D Egy napig még oké, hogy fetregd a jakuzziban, meg elmegy masszíroztatni, beül a szaunába, de -2-4-5 napig? Ha még társaság sincs, az végképp borzalmas lehet. Én nem mennék, de alapvetően wellnessbe nem mennék.

Ha úgy gondolod, hogy te jól tudnád magad ott érezni, akkor hajrá.

2019. júl. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is sokat utazom egyedül, de nem wellness hétvégére, mert az unalmas lenne egyedül. Inkább valami tartalmas városnézést javaslok, annyi olcsó fapados repjegy van klassz helyekre...
2019. júl. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább menj el csoportos utakra. Egy csomó cég hirdet kifejezetten fiataloknak akár városnézős, akár túrázós utakat elfogadható áron. Ott legalább ismerkedni is tudsz...
2019. júl. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
45%
ha fiztnenek sem mennek wellnesbe az idiota proliknak valo
2019. júl. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

16.51

Milyen igazad van :)

2019. júl. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha pihenésre vágysz, akkor sztem jó 5let, mert tudsz lazulni, masszíroztatni és egészséges is. Én 2x is voltam így egyedül, olvasgattam, úsztam, ültem a pezsgőfürdőben, szaunáztam, még fodrászhoz is mentem, jókat kajáltam és közben nem idegesített senki. Jó kikapcsolódást!
2019. júl. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én bizony szívesen elmennék 2éj 3napra. Többre nem, mert sok lenne.
2019. aug. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!