Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Mit lehet csinálná ha egy...

Mit lehet csinálná ha egy webshop teljesen elrontott számlát küldött ki?

Figyelt kérdés
Pontosan el lettek küldve a számlázási adatok (a visszaigazoló emailba is azok vannak) erre küldtek egy olyan számlát a csomagba amiben a cég nevét és a címét is elírták.(amire kértem hogy a számla íródjon)
2020. jan. 22. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
92%
Szólni kell nekik, hogy javítsák.
2020. jan. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%
Előfordulhat, én is dolgoztam webshopnál, gépen írtam/írtuk a számlát, kézzel csomagoltunk, előfordult, h nem jóba raktunk 1-1-et. Szólni kell nekik emailen vagy telefonon, mi csináltunk újat, de kellett hozzá a régi is postán levél formájában, hogy sztórnozni tudjuk
2020. jan. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 TappancsMancs ***** válasza:
Az elektronikus rendelési adatokból ők is látni fogják, szóval nem kérdéses nekik sem, megnézik... + ami írtak a többiek.
2020. jan. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!