Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Mire figyeljek munkaszerződés...

Mire figyeljek munkaszerződés felbontásakor kismamaként?

Figyelt kérdés

2 évet dolgoztam a cégnél, majd decemberbe született a lányom, gyed-en vagyok itthon. Megszűnik a cég, felszámolják októbertől. A munkáltató közös megegyezéses szerződésfelbontást akar aláíratni velem, valami olyasmiről lesz szó hogy a munkáltató részéről történő közös megegyezéses munkaszerződés felbontása. Ez így elfogadható? érint engem a gyed-el kapcsolatban valamiben?azt tudom hogy fogom tovább kapni a gyed-et, passzív gyedként.

1 havi bért és az ezidáig járó szabadságot fizeti ki.


2010. júl. 22. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:
koziranytu.hu itt kaphatsz tanácsot.
2010. júl. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm, de nem tudom megnyitni ezt az oldalt :(
2010. júl. 22. 21:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne írd alá, általában jobban jársz egy munkáltatói oldali felmondással (30 nap felmondási idő pl.)
2010. júl. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de kismama vagyok, 30napos felmondási idővel mit tudok kezdeni? Köszönöm
2010. júl. 24. 21:32
 5/6 A kérdező kommentje:
gyed-en vagyok jövő év végéig
2010. júl. 24. 21:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Mond a munkáltatónak, hogy szeretnél állományban maradni, adják át a céget "veled" együtt a felszámolónak, ha lehet, ha nem lehet, mert a felszámoló ragaszkodik hozzá, akkor szerintem írd alá.
2010. júl. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!