Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » 3. Gyermek után hogy alakul...

3. Gyermek után hogy alakul az adókedvezmény?

Figyelt kérdés

3. Gyermekünkel vagyok varandós a napokban töltöttem a 92. Napot igy a maguati adókedvezmenyt igenyelhetem.

Eddig a ferjem vette igenybe a 2gyermek után...de a szuper helyzet miatt(korona) az ő munkája minimalisra csökkent és igy a fizetését is visszavették...én táppénzen vagyok vesz. terhesség miatt.

Lehet olyat hogy én igenyelem a 3. Baba után a kedvezményt?

A férjem 240bruttóval volt bejelentve(ez visszaesik heti 8órás bérre ez nem tudjuk meg mennyi lesz) én pedig 270bruttóra.

Kb mennyi keresetünk lesz így? Köszönöm a válaszokat.


2020. ápr. 3. 08:26
 1/1 anonim ***** válasza:
2 gyerekkel 40 ezerrel volt több a nettótok, 3 gyerekkel ez 99 ezer. Megosztva is lehet kérni. Nézd meg a bérlapot, amit most kaptok/tatok, ha ketten együtt fizettetek 99 ezer adót meg járulékot, akkor ki fogjátok tudni használni a teljes adókedvezményt.
2020. ápr. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!