Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Egy megbízható, pontos,...

Egy megbízható, pontos, alapos, gyakorlatias könyvelőre lenne szükségem ami ritka mint a fehér holló, tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
Valaszokat elore is koszonom!
2020. ápr. 3. 15:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát itt a gyakorikérdéseken tuti.... De használd ismerőseid ajánlását az a legcélravezetőbb! És nem annyira ritka, csak az nem terem 5000 forintért, így általában el se jutnak hozzá... Erről ennyi a véleményem. (könyvelőként egyébként) Két választás van tesco gazdaságos hokedlis olcsón, vagy pontos alapos megbízható gyakorlatias normális áron!
2020. ápr. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én az enyémet bátran tudom ajánlani. Most már nagyjából 6 éve vagyok nála és nem csalódtam még benne, pedig nem egyszerű a cégünk.
2020. ápr. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!