Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Mikor kapom kézhez az adókárty...

Mikor kapom kézhez az adókártyámat?

Figyelt kérdés
Sajnos több mint egy hete elveszett az adókártyám, újat kell igényelnem. Ma töltöttem ki a formanyomtatványt az igényléséhez, holnap adom fel postai úton elsőbbségivel. Mikor hozza a postás körülbelül? Köszönöm a választ.
2020. ápr. 5. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Sokára.

[link]

2020. ápr. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jelenleg nem csinálnak új adókártyát. Nem a vírus miatt, már előtte sem volt rendben a rendszer.

Januárban voltam, mert elveszett a kártyám. Azt mondta az ügyintéző, hogy ad egy igazolást az adóazonosító jelről, ami korlátlan érvényességű, felesleges újat igényelni, mert úgysem gyártják, így feleslegesen ne fizessem ki az új kártya díját.

2020. ápr. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm a válaszokat. Akkor marad az a verzió, amit a második válaszoló írt.
2020. ápr. 5. 16:48
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
az adókártya ingyenes... nincs díja... És csinálnak adókártyát, igénylén után kb 30-60 nap és érkezik szépen.
2020. ápr. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!