Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hogyan tudom megkapni ezt a...

Hogyan tudom megkapni ezt a pénzt? Adó-visszatérítés 2019

Figyelt kérdés
Küldött a NAV egy e-mail-t hogy jogosult vagyok x összegre. Milyen igénylő lapot kell kitölteni?

2020. ápr. 28. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
fölösleges kikérni, mert ha nem kéred ki, akkor a jövő évi adódból levonják.
2020. ápr. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tehát akkor ne csináljak semmit? Amúgy jó lenne ez a pénz
2020. ápr. 28. 18:45
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az egy fake levél ne dőlj be. Nem a nav küldi, valszeg nincs visszajáró adód.
2020. ápr. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Így van, nem a nav küldi! Adathalasz csalók.
2020. ápr. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
A nav megcsinálta a tervezetedet, ott látod, ha jár vissza pénz, nem küldenek emailt. Honnan tudnák az email címedet?
2020. ápr. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

NAV soha nem küld e-mailt. Az nem hivatalosan elfogadott kapcsolattartási forma ugyanis.


A NAV alapból vagy postai úton, vagy ügyfélkapun keresztül tartja a kapcsolatot.


Amit Te kaptál, az adathalász e-mail


"A NAV értesítési gyakorlata merőben eltér a megtévesztő módszertől, a hivatal ugyanis Ügyfélkapun keresztül, illetve postán, adószámla-kivonaton értesíti az ügyfeleket a túlfizetésként megjelenő tételekről, és hivatalos honlapja a www.nav.gov.hu címen található."



[link]

2020. ápr. 29. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Eszja bevallásban látszik ha van és ott tudod megadni bankszla adatokat is.

Nekem kb 40 nap után utaltak.


(amúgy bárki kaphat vissza pénzt akinek van befizetett adó, csak ismerni kell mit hogy lehet kihasználni. Sokan pl az egészség és önsegélyező pénztárakrol se hallottak, pedig akár évi kb 120 ezer ingyen pénz bárkinek)

2020. ápr. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miután heten leírták, milyen választ vársz még? Leírom én is, az ilyen csalás :)
2020. máj. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!