Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Egyik barátom külföldieknek...

Egyik barátom külföldieknek ad online nyelvleckéket, egy kulfoldi nyelviskola (?) foglalkoztatja őt, de itthon nem bejelentett nyilván. Ez nem gáz neki?

Figyelt kérdés

Mármint, hogy ő ilyen direkt kb büszkén mesélte lazán, h ő ezzel tok jol keres, mert ez a nyelv suli a diákok utan nagyon jo órabérben fizet es h kb “hulye lenne” itthoni nyelv suliba tanitani... ez nem is lenne baj de mondta h nem tud SZTK-ba menni mert nem fizet TB-t...

Szóval mi van akkor ha pl beteg lesz? Akkor senki nem fogja ellátni, illetve en a helyében biztos paraznek, h esetleg valakinek feltűnik h mibol el... pl ha a NAV rajta üres szeruen megnézi a bankszámlajat, es en ezt mondtam is neki, de azt állítja, h ez nem lehet es h o ilyen országba nem akar fizetni a semmire... erre ti mit mondanatok? Hogy győznetek meg? Aggódom miatta igaz en alapból paras vagyok



2020. júl. 23. 13:36
 1/2 anonim válasza:
Egyébként a baratodnak nyelvtanári végzettsége is van?
2020. aug. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Tudtommal nincs neki, csak annyi, h sokat élt kulfoldon, de nem tudom, szerezte a nunkat, azt tudom, h volt neki interjúja, es felvettek. Egy masik ismerőst is be ajánlott de ot nem vettek fel mert mar azt mondtak kell a suli
2020. aug. 27. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!